2022-06-17

Qczaj zakochany! Jego partner i Sylvia Novak w gorącym klipie

0

Trener i tancerz poznali się przy okazji powstawania teledysku aktorki serialu „Pierwsza miłość”., a internauci oszaleli! Daniel Qczaj zamieścił w sieci film, na którym towarzyszy mu nowy partner, Tomasz Nakielski. Para tańczy na plaży na Seszelach, a wideo komentuje między innymi Sylvia Novak. To dzięki współpracy z nią przy klipie do singla „Światła miast” w polskim show-binesie wybuchł nowy gorący romans!

Poznali się na Instagramie
Tomasz Nakielski to tancerz, który przygotował choreografię i wystąpił w teledysku Sylvii Novak. Artysta pojawił się w postach na jej profilu w mediach społecznościowych i, jak podkreśla sam Daniel Qczaj, to właśnie wtedy wpadł w oko trenerowi personalnego. Niedługo później spotkali się na żywo podczas wspólnego występu na scenie, no i zaiskrzyło!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez S y l v i a (@sylvianovak_)

Plaża, taniec i zachód słońca
Para odpoczywa na Seszelach, czym chętnie chwali się w sieci. Na wideo, które w ciągu jednego dnia zebrało ponad 24 tysiące polubień, Daniel i Tomek tańczą na plaży. - Pomyślałem... wrzucę tylko na story - nie na posta, żeby hejtu nie generować... w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy... A to mój stary Tomek (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf, który już niedługo będzie uczył moje podopieczne. UkochujeMY! - napisał Qczaj. Fani odpowiedzieli jak najbardziej pozytywnie. „Jesteście boscy”, „Super, że kogoś masz”, „Cudownie widzieć Cię takiego szczęśliwego” - napisali na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

„Czekam na weselicho”
Taneczne popisy o zachodzie słońca skomentowała także Sylvia Novak. Aktorka podkreśliła, że już czuje się zaproszona na ewentualny ślub i wesele. - Zakochańce. A @thomasnakielsky cały w wypiekach po randkach z Tobą - rozkojarzony, nie mógł się skupić na treningach ze mną - zażartowała pod postem na profilu Qczaja.

Gorący klip na lato
Tymczasem nowy singiel Sylvii Novak „Światła miast”, do którego choreografię przygotował Tomasz Nakielski, to opowieść o... ghostingu, czyli przelotnych relacjach, które według wokalistki są w obecnych czasach coraz częstszym zjawiskiem. Oby związek Tomka i Qczaja nie wpisał się w ten trend!

Zobacz teledysk „Światła miast”, dzięki któremu poznali się Qczaj i Tomasz Nakielski!

Jak podoba wam się nowy utwór Sylvii Novak?

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze