2022-06-17

Sara James zbiera gratulacje po sukcesie w amerykańskim show

0

Czy młodą artystkę czeka światowa kariera? W maju 2022 roku Sara James wystąpiła na wyjątkowym koncercie „Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci”. Po wydarzeniu w Skierniewicach wokalistka zrobiła kolejny krok na swojej muzycznej drodze. Odniosła olbrzymi sukces za oceanem, zdobywając scenę „America's Got Talent”. Wciśnięciem złotego przycisku wyróżnił ją Simon Cowell, odkrywca między innymi supergrupy One Direction.

Wschodząca gwiazda
W Polsce Sara James zdobyła popularność, idąc w ślady takich wokalistek jak Roxana Węgiel i Viki Gabor. Reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i zajęła świetne drugie miejsce. Piosenkę „Somebody” wykonała również na koncercie „Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci” w Skierniewicach.

Na podbój Ameryki
W połowie czerwca 2022 roku Sara zapowiedziała udział w „America’s Got Talent”. To jeden z najpopularniejszych show, który dał rozpoznawalność wielu artystom światowej klasy. Po emisji okazało się, że wokalistka odniosła w nim spektakularny sukces. Główny juror, Simon Cowell, po jej występie nacisnął złoty przycisk. Każdy z sędziów może go przyznać tylko raz w programie. Wykonawcy daje on awans prosto do odcinków na żywo.

Łowca talentów
Simon Cowell to producent muzyczny znany z wyjątkowego wyczucia rodzących się gwiazd. Wśród artystów, których odkrył są między innymi One Direction, Leona Lewis, James Arthur, Susan Boyle, Litle Mix czy Fifth Harmony. Wyróżnienie przez tego sędziego w „America’s Got Talent” oznacza, że droga do kariery Sary James za granicą jest szeroko otwarta.

Gratulacje od fanów
Na Instagramie Sary James natychmiast pojawiły się zasłużone gratulacje. Oprócz fanów swoje słowa uznania przesłali także Viki Gabor, Cleo, Baron, Ania Rubik, L.U.C., Igor Herbut i wielu innych.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze