2022-08-08

Łukasz Płoszajski: Taniec, „Pierwsza miłość” i podróże

Aktor w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o planach na intensywną jesień 2022 roku. Łukasz Płoszajski został jednym z uczestników 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”, co oznacza długie godziny na sali treningowej. Aktor równocześnie nie ogranicza swojej aktywności w serialu „Pierwsza miłość”, w której gra jedną z głównych postaci. Zaplanował, aby obie te aktywności ze sobą łączyć. Zobacz wideo!

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na polsatboxgo.pl.

Witaj przygodo!
Łukasz Płoszajski z wielkim zapałem podchodzi do udziału w „Dancing with the Stars”. - Uwielbiam się bawić i w tym programie zamierzam bawić się rewelacyjnie - mówi z przekonaniem. - Największym wyzwaniem jest ilość godzin, którą muszę poświecić na treningi. Ale to będzie bardzo fajny czas, który ma mi przynieść coś zupełnie nowego w życiu - dodaje.

Intensywna jesień
Grany przez aktora Artur Kulczycki to jedna z głównych postaci produkcji „Pierwsza miłość”. Fani nie muszą się obawiać, że obecność w show oznacza ograniczenie aktywności w serialu. - Będę godził pracę na planie z udziałem w programie. „Taniec z Gwiazdami” realizowany jest w Warszawie, serial nagrywamy we Wrocławiu, a w teatrze gram w całej Polsce. Jeszcze więcej czasu będę spędzał w podróży - mówi Łukasz Płoszajski.

Jak zareagował na propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”? Czy ma jakieś obawy związane z udziałem w programie?

  

13. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 29 sierpnia w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat