2022-08-11

Anita Sokołowska: Co u Zuzy i Błażeja? Burzliwie i... dowcipnie

0

Aktorka zdradza szczegóły nowych odcinków serialu „Przyjaciółki”. Anita Sokołowska w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go opowiada, co czeka jej bohaterkę. Przeżywający kryzys w związku Zuza i Błażej decydują się walczyć o tę relację, a jednym z pomysłów jest wizyta u seksuologa. Co artystka mówi o jubileuszu popularnej produkcji? Zobacz wideo! 20. sezon produkcji od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Co stoi za nową fryzurą?
W 20. sezonie serialu Zuza Markiewicz w nieco innej odsłonie. Choć czasem zmiana fryzury to wynik rewolucji w życiu, w tym przypadku chodzi u zupełnie inną sytuacją. - Od dwudziestu lat ciągle jestem w jakiejś kontynuacji. Chciałam coś zmienić. Nie mogłam się przefarbować, choć o to pytałam, bo dziewczyny są blondynkami. Naszej czwórki w blond serial by nie udźwignął. Więc stanęło na podcięciu włosów - tłumaczy Anita Sokołowska w rozmowie z POLSAT.PL.

Próba naprawy związku
Widzowie z niecierpliwością czekają na dalsze perypetie czterech bohaterek produkcji. W 19. sezonie relację Zuzy i Błażeja dopadł poważny kryzys, a ich wspólna przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. - Będzie burzliwie, ale Zuza i Błażej postanawiają zawalczyć o swój związek. Pójdą do seksuologa. Są to bardzo dowcipnie napisane sceny - zapowiada nowe odcinki serialu „Przyjaciółki” Anita Sokołowska.

  

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze