2022-08-07

Magdalena Stużyńska: Anka z nowym spojrzeniem na życie

0

Aktorka dla POLSAT.PL i Polsat Go o swojej bohaterce w 20. sezonie serialu „Przyjaciółki”. Postać, w którą wciela się Magdalena Stużyńska-Brauer była na ustach fanów po zakończeniu wcześniejszej serii ze względu na dramatyczną sytuację zagrażającą jej życiu. Nie może to pozostać bez wpływu na jej dalsze losy! Nowe odcinki uwielbianej przez widzów produkcji od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Powrót z zaświatów
Po emocjonujących wydarzeniach z końcówki 19. sezonu, kiedy Anka nagle straciła przytomność, fani mogli odetchnąć, kiedy zobaczyli na zdjęciach z planu postać, w którą wciela się Magdalena Stużyńska-Brauer. Jak to doświadczenie na nią wpłynie? - Po takich przeżyciach będzie starała się uzyskać harmonię. Zupełnie inaczej spojrzy na życie, jak każda osoba, która wraca z zaświatów. Będzie zupełnie inaczej podchodzić do życia - mówi aktorka. Co to oznacza dla małżeństwa Strzeleckich?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Ewolucja postaci
Na przestrzeni lat cztery „Przyjaciółki” zmieniały się i musiały się mierzyć z wieloma skomplikowanymi sytuacjami. Magdalena Stużyńska-Brauer przyznaje, że jej bohaterka jest dynamiczną postacią. - Przeobraziła się ze stłamszonej pani domu w kobietę świadomą swojej wartości, która stawia sobie cele, realizuje je i szuka w życiu dodatkowych wyzwań - zaznacza artystka. Które momenty najmocniej zapadły w pamięć aktorce?

  

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze