2022-02-21

„Gliniarze”: Nowe wciągające śledztwa od 28 lutego

Silne emocje i nagłe zwroty akcji w kolejnej odsłonie popularnej produkcji. Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy! To tylko niektórzy przestępcy, z którymi muszą się mierzyć w 12. sezonie „Gliniarze” z Centralnego Biura Policji. Do obsady dołączyły Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber! Nowe odcinki serialu od 28 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 na antenie Polsatu.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Ulubieńcy widzów i nowe twarze
W 12. sezonie „Gliniarzy” wracają dobrze znani i lubiani detektywi - Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber),Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), ale dołączają też do nich nowe postacie! Do akcji wkracza nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wciela się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odgrywa jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli występuje mama Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Co się wydarzy w 12. sezonie serialu „Gliniarze”?
Prowadząc śledztwa bohaterowie serialu nieraz sami narażają się na niebezpieczeństwo. Już w pierwszym odcinku bezwzględny gang grozi wypoczywającemu na jachcie naczelnikowi wydziału Piotrowi Zarębskiemu (Dariusz Dłużewski). Czy detektywom uda się uratować swojego szefa, który chcąc rozpracować grupę przestępczą, wejdzie w jej struktury? Jaki los spotka rodzinę Krystiana (Tomasz Skrzypniak), na której życie czyha żądny zemsty na detektywie groźny gangster? Do czego posunie się Górski chcąc ratować życie żony i syna? Czy detektyw Ewa Berg (Charlotta Zielińska) odnajdzie po latach morderców swojego młodszego brata? W końcu, jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) i czy w związku z jej działaniami Kubie (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę? To tylko niektóre pytania, które dotyczą znanych i lubianych bohaterów serialu.

Jedno jest pewne, w 12. sezonie „Gliniarzy” widzowie jak zawsze mogą czekać na wiele wciągających śledztw, a w nich: zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin i bójek. Przed najlepszymi funkcjonariuszami policji szereg nowych wyzwań, które wymagają sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Odpowiedź od 28 lutego od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00 w Polsacie i Polsat Go.

Twórcy hitowej produkcji Polsatu
Wśród obsady 12. serii występują m.in.: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski i Przemysław Saleta. W 12. sezonie do obsady dołączają Ewa Ruckgaber i Magdalena Wojtacha. Producentem serialu „Gliniarze” jest Outset Films.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.