2022-02-20

„Gliniarze”: Kaskaderskie akcje i emocje w życiu prywatnym

Aktorki i aktorzy produkcji opowiadają o 12. sezonie popularnego serialu Polsatu. Ich bohaterowie skradli serca widzów, a ich zawodowe i życiowe perypetie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Co czeka widzów w nowych, wiosennych odcinkach? Opowiadają o tym Charlotta Zielińska, Lea Oleksiak, Aleksander Mackiewicz, Tomasz Skrzypniak i Łukasz Strzałka. Zobacz wideo! „Gliniarze” od 28 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Jeszcze więcej akcji
Jesinią 2021 roku „Gliniarze” gromadzili największą widownię w porównaniu z codziennymi serialami konkurencji. Na co mogą nastawiać się fani, którzy czekają na 12. sezon? - Na pewno będzie się działo jeszcze więcej akcji. Scenarzyści i reżyserzy wymagali od nas dużo więcej fizyczności. Będziemy się udzielać bardziej kaskadersko, co akurat mnie cieszy - mówi Aleksander Mackiewicz w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. Ale nie było to jedyne wyzwanie, jakie aktor miał przed sobą na planie.

  

„Po co wejść przez drzwi, jak można przez okno?”
Partnerką Adama Bogusza jest Ewa Berg, czyli Charlotta Zielińska. W swoim drugim sezonie w obsadzie zapowiada różne niespodzianki związane z jej bohaterką. - Na pewno odsłonię jej nową twarz. Mam nadzieję, że widzowie będą tym zaciekawieni. Z drugiej strony para Berg-Bogusz ma nowy flow i będzie widać zmiany w naszej relacji - podkreśla i zdradza, że nowe fizyczne wyzwania to nie przypadek. - Muszę przyznać, że razem z Aleksem jesteśmy trochę freakami, bo podjudzamy reżyserów i scenarzystów, że mamy dobrą kondycję, więc chętnie wejdziemy sobie na dach, przejdziemy przez płot. Po co wejść przez drzwi, jak można przez okno? - pyta z uśmiechem aktorka.

  

Kryminalne zagadki do rozwiązania
Pościgi i gonitwy zwiastują mnóstwo emocjonujących kryminalnych spraw. Ale to nie oznacza tylko akcji, ale również i zawiłe zagadki. - Mam nadzieję, że wątki będą takie, ze nie rozwiążą Państwo tego szybciej niż my - mówi Lea Oleksiak, serialowa Maja Brzeska.

  

Zaskoczenia na polu prywatnym
„Gliniarze” pokazują także życie osobiste funkcjonariuszy, które z wielkim zainteresowaniem śledzi wielu fanów serialu. - Zaskoczymy ich na polach prywatnych, takich sytuacjach między nami. I oczywiście Rafalski... menda - jak to się mówi - wsadzi kij w mrowisko - mówi wcielający się w budzącą różne emocje widzów postać Łukasz Strzałka.

  

Osobiste problemy bohaterów
Jedną z postaci, u której życie prywatne będzie odgrywać dużą rolę, jest Krystian Górski. W jego życiu niestety „dużo zła”, jak mówi Tomasz Skrzypniak. - On zawsze pilnował, żeby nie przekroczyć granicy prawa, ale w tym sezonie jego rodzina będzie w dużym niebezpieczeństwie. Będzie bardzo zdeterminowany i jako policjant zrobi ruchy, których tak naprawdę nie powinien wykonywać - opowiada aktor. Co z tego wyniknie? Odpowiedź wiosną w Polsacie!

  

12. sezon serialu Gliniarze od 28 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.