2022-01-04

Prowadzące program „Farma” na Sylwestrze Szczęścia

0

Zobacz stylizacje, w jakich wystąpiły Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. W ostatnią noc 2021 roku zadebiutowały jako prowadzące Sylwestrową Moc Przebojów. Na wielkiej multimedialnej scenie Stadionu Śląskiego zapowiedziały premierę reality show „Farma”, który już od 17 stycznia od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu! W trakcie wieczoru wystąpiły także w innych kreacjach. Jak prowadzące nowy program prezentowały się widzom Sylwestra Szczęścia?

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Prowadzące w różnych odsłonach
Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska w pierwszej części sylwestrowej zabawy zapowiedziały nowy program i zachęciły do oglądania emocjonujących przygód uczestników, którzy postanowili poznać rolnicze życie. A skoro na widzów czeka „Farma”, to wystąpiły w stosownej, farmerskiej stylizacji. W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów prowadzące wystąpiły także oczywiście w innych kreacjach.

O czym jest reality show „Farma”?
To program, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Wsparciem dla uczestników
W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do zwycięstwa! Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze