2021-12-21

„Farma” od 17 stycznia w Polsacie. Poznaj szczegóły!

0

Premierowe odcinki światowego fenomenu reality show w poniedziałki o godz. 20:00. Na opuszczonej farmie położonej w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej kilkunastu odważnych „mieszczuchów”, rozpoczyna swoją „sielską” przygodę. Czy przywykną do nowego trybu życia, a „Farma” stanie się ich drugim domem? W tej niezwykłej przygodzie uczestnikom będą towarzyszyć Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które występują w roli prowadzących.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Co czeka uczestników?
Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód zabraknie, a na horyzoncie będzie migotać wizja całkiem nowych obowiązków, o których im nawet się nie śniło. Brak bieżącej wody, internetu, telefonu, codziennych wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy!

Lekko nie będzie...
„Farma” to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem - lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Nagroda dla Super Farmera
Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy Farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi, ale też przyjaźnie, a może nawet miłość? Co tydzień z Farmą pożegna się jeden uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Wspierające prowadzące
W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się pomagać Farmerom w ich drodze do zwycięstwa!

  

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Fot. Kala Kiełbasińska

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze