2021-12-29

„Farma”: Zobacz pierwszy zwiastun nowego programu!

0

Reality show, jakiego w Polsce jeszcze nie było od 17 stycznia na antenie Polsatu. Kilkunastu uczestników świadomie porzuca swój nowoczesny styl życia, aby zamieszkać w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i internetu! To przygoda pełna nowych wyzwań. Stawką jest tytuł Super Farmera i nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. W roli prowadzących Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Zobacz pierwszy zwiastun programu „Farma”!

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Całkowita zmiana stylu życia
„Farma” to nowe reality show Telewizji POLSAT, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. W przygodzie uczestnikom towarzyszyć będą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, które poprowadzą reality show.

Cała paleta emocji
Aby wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Widzowie przez sześć tygodni będą śledzić, co zrobi z nimi życie na farmie. W programie nie zabraknie emocjonujących pojedynków, sojuszy, kłótni, intryg, ale też przyjaźni, a może nawet miłości?

  

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze