2021-12-05

„Tatuśkowie”: Złamane serce, włamanie i słodka zemsta

0

Władek jest zazdrosny o żonę, Ela o Aleksa... Natalia ma złamane serce, ale na jej sercowych przygodach może zyskać pizzeria Bielaka! Oglądaj odcinki 29, 30, 31 i 32 serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 29: Zemsta zazdrosnego Władka
Monika i Igor zjawiają się wspólnie w pizzerii. Bielak wpada w szał zazdrości! Szykuje zemstę na szefie żony. Pomimo ostrzeżeń Tomasza Matylda spotyka się z Julką i mówi dziewczynce, że ojciec ma zamiar wrócić na Podkarpacie. Julka wpada w złość.

„Tatuśkowie” - odcinek 30: Złamane serce Natalii
Natalia rozpacza po tym, jak Łukasz zamieścił w sieci wpis, że jest dziewczyną znanego youtubera - GhosTowna. Monika każe synowi przeprosić koleżankę. Gdy ta nie odbiera od niego telefonów, Łukasz postanawia zrobić jej niespodziankę. W biurowcu kancelarii Aleks spotyka piękną kobietę. Próbuje ją poderwać, ale dostaje kosza. Następnego dnia odprowadza do przedszkola Maksa i tam znowu widzi swój nowy obiekt westchnień...

„Tatuśkowie” - odcinek 31: Włamanie do pizzerii!
Po początkowym szoku Natalia jest zachwycona obecnością GhosTowna na swoim przyjęciu urodzinowym. Razem z Łukaszem wpadają na pomysł, żeby włamać się do pizzerii Władka i tam urządzić pizza challenge. Bielak jest wściekły. Okazuje się jednak, że wydarzenie jest hitem w sieci.

„Tatuśkowie” - odcinek 32: Złapany na gorącym uczynku
Ela zaskakuje Aleksa w dwuznacznej sytuacji. Prawnik wybrał Oliwię zamiast niej. Ania namawia Władka, aby ten skontaktował się z Youtuberem GhosTownem i wziął od niego przepis na pizzę. Youtuber stawia warunek - Władek ma wziąć udział w jego akcji: uściski gratis w pizzerii. Do lokalu przychodzą tłumy.

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze