2021-11-29

Wojciech Błach: W łatwy sposób aktywnie pomagamy. Fenomen!

0

Popularny aktor zachęca do udziału w akcji, w której sam uczestniczy od osiemnastu lat. Wojciech Błach podkreśla, że pomaganie jest naprawdę łatwe i każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem. Co jeszcze powiedział w rozmowie z POLSAT.PL o tym szczególnym wydarzeniu dla stacji i jej widzów? Mikołajkowy Blok Reklamowy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.

18 lat z Mikołajkowym Blokiem Reklamowym
Aktor znany widzom Polsatu z serialu „Pierwsza miłość” od lat chętnie angażuje się w działalność charytatywną i Mikołajkowy Blok Reklamowy. - Towarzyszy mi już osiemnaście lat. Oczywiście w różnych formach. Na początku obserwowałem wszystko w roli widza, a kilka lat temu już byłem tym namawiającym do pomagania. Kolejny rozdział tej współpracy to tegoroczny spot - mówi Wojciech Błach.

Nagrania spotów były realizowane w Centrum Chorób Rzadkich im. Fundacji Polsat w Centrum Zdrowia Dziecka, które Fundacja Polsat wybudowała w 2021 roku. Poza Wojciechem Błachem wzięli w nich udział Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Patryk Cebulski, Michał Szpak, Sławomir oraz podopieczne Fundacji Polsat. Razem z gwiazdą serialu „Pierwsza miłość” do wsparcia akcji zachęca dwunastoletnia Karolinka.

Pomaganie jest tak łatwe
Wojciech Błach podkreśla, że Mikołajkowy Blok Reklamowy to inicjatywa inna niż wszystkie. - Dla mnie ta akcja to przede wszystkim fenomen. Ale też paradoks, bo to jedyna sytuacja, w której namawiam do oglądania telewizji. W ten sposób aktywnie pomagamy - zauważa. Wspólne oglądanie reklam doskonale pokazuje, że hasło „każdy może zostać Świętym Mikołajem” nie jest jedynie bożonarodzeniowym frazesem.

Bądźmy Mikołajami przez cały rok!
- Jak zawsze mam nadzieję, że mówienie o Mikołajkowym Bloku Reklamowym to nie nakłanianie, bo to chyba nie jest potrzebne, tylko przypominanie. Czas tak szybko leci... znowu Mikołajki, znowu usiądźmy przed telewizorem i pomagajmy - 6 grudnia o godzinie 18:45 włączmy Polsat! - zachęca artysta. Przy okazji jednak zwraca uwagę na bardzo ważną kwestię. Aktor, który sam chętnie angażuje się w akcje charytatywne nie tylko w okresie świątecznym, chciałby, żeby wszyscy podzielali jego zapał do pomagania bez okazji. - Nie chodzi o to, żeby wygrywać bitwy, tylko żeby wygrać wojnę. Dlatego warto pomagać codziennie, nie tylko w święta czy Dzień Dziecka. Wierzę, że wszyscy mamy w sobie taki impuls pomagania - twierdzi Wojciech Błach.

Mikołajkowy Blok Reklamowy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 18:45 w Telewizji POLSAT.

Komentarze