News
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019: Ponad 5 mln widzów! - Polsat.pl
Fundacja POLSAT otrzyma dla podopiecznych ponad 1,2 miliona złotych. Dziękujemy! Już po raz szesnasty widzowie pomogli chorym dzieciom oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Akcja organizowana przez Telewizję POLSAT i Biuro Reklamy Polsat Media jak co roku cieszyła się ogromną popularnością. Przez wszystkie lata udało się nam zebrać już ponad 20 milionów złotych!
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019. Bardzo dziękujemy! - Polsat.pl
Za nami szesnasta edycji dobroczynnej akcji z udziałem widzów Polsatu. Każdy, kto oglądał Mikołajkowy Blok Reklamowy w piątek 6 grudnia o godz. 18:45, dołączył do grona darczyńców. Całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Przez 23 lata objęła ona swoją pomocą ponad 35 tysięcy dzieci.
Dorota Gawryluk: Pomaganie sprawia wielką satysfakcję! - Polsat.pl
Dziennikarka w rozmowie z POLSAT.PL o Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dorota Gawryluk zachęca do wzięcia udziału w 16. edycji wyjątkowej akcji charytatywnej. Dlaczego Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki tak chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym? Jak wyglądają kulisy całego przedsięwzięcia? Nastawcie telewizory w piątek 6 grudnia o godz. 18:45. To nic nie kosztuje, a może zdziałać cuda!
Gwiazdy wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Pomaganie innym uskrzydla! Włącz Polsat 6 grudnia o godz. 18:45. Znane i lubiane osobowości wspierają 16. edycję naszej akcji. Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz Kayah biorą udział w Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Ty również możesz pomóc! Dołącz do nas!
Wideo


Pomagamy wszyscy!

INSTAGRAM

 

Więcej materiałów z gwiazdami:

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

 

#JesteśmyDlaDzieci i ich rodziców! Remontujemy i wspieramy szpitale, wyposażając je w nowoczesny sprzęt medyczny. Pomagamy i inspirujemy!

Sonda
Z czym kojarzy Ci się Mikołajkowy Blok Reklamowy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
© Polsat 2020