News
Mikołajkowy Blok Reklamowy: Zobacz kulisy realizacji spotu - Polsat.pl
Gwiazdy Polsatu świetnie bawiły się podczas nagrań do jubileuszowej akcji. Na planie pojawiło się aż dwudziestu Mikołajów, były góry prezentów, akrobacje na linach, renifery, sanie i wspaniała świąteczna atmosfera. Mamy galerię fotek z realizacji filmów promujących charytatywne wydarzenie, organizowane dla podopiecznych Fundacji Polsat. Mikołajkowy Blok Reklamowy we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.
Patryk Cebulski: Pomagam jako Mikołaj, ale i jako zwykły widz - Polsat.pl
Aktor mówi POLSAT.PL o udziale w akcji i zaprasza na Mikołajkowy Blok Reklamowy. Znany jest widzom z seriali „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Kuchnia”, „Lombard. Życie pod zastaw”, a od jesieni 2023 roku również „Pierwsza miłość” oraz jako uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zimą 2023 roku Patryk Cebulski jest Mikołajem w jubileuszowym spocie akcji i zachęca, aby oglądać Polsat 6 grudnia o godz. 18:45.
Krystyna Aldridge-Holc: Dla nas 6 grudnia to magiczny dzień - Polsat.pl
Prezes Fundacji Polsat mówi o akcji oraz zaprasza na Mikołajkowy Blok Reklamowy. Już po raz dwudziesty widzowie Polsatu mogą wesprzeć potrzebujące dzieci w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że w środę 6 grudnia o godz. 18:45 zasiądą przed ekranami i obejrzą spoty, z których całkowity dochód przekazany zostanie Fundacji Polsat. Jak powstała akcja i w jaki sposób pomaga opowiada Krystyna Aldridge-Holc.
Krzysztof Ibisz: Walczymy o uśmiech zdrowiejącego dziecka - Polsat.pl
Wieloletni ambasador akcji opowiada w rozmowie z POLSAT.PL, co ona daje i dlaczego warto wziąć w niej udział. Co Krzysztof Ibisz uważa w niej za szczególnie ważne, dlaczego ma osobiste emocje związane z pomocą podopiecznym Fundacji Polsat i jakie niespodzianki może przynieść dzielenie się dobrem? Mikołajkowy Blok Reklamowy 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.
WIDEO


ZWIASTUN

INSTAGRAM

 

Więcej materiałów:

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

 

#JesteśmyDlaDzieci i ich rodziców! Remontujemy i wspieramy szpitale, wyposażając je w nowoczesny sprzęt medyczny. Pomagamy i inspirujemy!

Sonda
Z czym kojarzy Ci się Mikołajkowy Blok Reklamowy?
Znajdź nas na facebooku