News
Prawdziwy Mikołaj zaprasza na Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Artysta Kabaretu Moralnego Niepokoju zachęca do wspierania akcji. Dochód z niej w całości jest przeznaczany na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat. Ponieważ kwota jest obliczana na podstawie oglądalności, artyści apelują, aby jak najwięcej widzów włączyło telewizory i obejrzało Mikołajkowy Blok Reklamowy we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45.
Dorota Rabczewska zaprasza na Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Wyjątkowa charytatywna akcja we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45. Aby wesprzeć potrzebujące dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat, wystarczy usiąść przed telewizorem i obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy. Tak, jak to robią gwiazdy stacji. Jedną z nich jest Doda, która również zachęca do zaangażowania swoich fanów. Dołącz do nas! Pomaganie nigdy nie było tak łatwe!
Gwiazdy Polsatu wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy - Polsat.pl
Aktorzy, prezenterzy i dziennikarze zapraszają do charytatywnej akcji we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45. Razem z widzami stacji bohaterowie ich ulubionych programów i seriali wspierają podopiecznych Fundacji Polsat. Wystarczy usiąść przed telewizorem i obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego całkowity dochód jest przeznaczony na pomoc dzieciom. Przyłącz się!
Krzysztof Ibisz: Zawsze możemy liczyć na pomoc widzów Polsatu - Polsat.pl
Dziennikarz i prezenter z góry dziękuje wszystkim, którzy obejrzą Mikołajkowy Blok Reklamowy. Fani stacji nigdy nie zawiedli podopiecznych Fundacji Polsat, dla których przeznaczony jest dochód z wyemitowanych reklam. Prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ma pewność, że również tym razem przed ekranami zbierze się wielu widzów. Mikołajkowy Blok Reklamowy we wtorek 6 grudnia o godz. 18:45.
Zwiastun


Wideo

INSTAGRAM

 

Więcej materiałów:

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

 

#JesteśmyDlaDzieci i ich rodziców! Remontujemy i wspieramy szpitale, wyposażając je w nowoczesny sprzęt medyczny. Pomagamy i inspirujemy!

Sonda
Z czym kojarzy Ci się Mikołajkowy Blok Reklamowy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze