News
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021: 5,5 miliona widzów! - Polsat.pl
Fundacja Polsat otrzyma dla podopiecznych ponad 1,6 miliona złotych. To prawie 55 tysięcy złotych więcej niż w 2020 roku. Już po raz osiemnasty widzowie pomogli chorym dzieciom oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Akcja organizowana przez Telewizję POLSAT i Biuro Reklamy Polsat Media cieszyła się ogromną popularnością. Przez wszystkie lata udało się zebrać ponad 22 miliony złotych.
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021. Bardzo dziękujemy! - Polsat.pl
Za nami osiemnasta edycja dobroczynnej akcji z udziałem widzów Polsatu. Tradycyjnie 6 grudnia o godz. 18:45 wszyscy oglądający Mikołajkowy Blok Reklamowy dołączyli do grona darczyńców. Całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat, która w 2021 roku świętuje 25-lecie!
Wojciech Błach: W łatwy sposób aktywnie pomagamy. Fenomen! - Polsat.pl
Popularny aktor zachęca do udziału w akcji, w której sam uczestniczy od osiemnastu lat. Wojciech Błach podkreśla, że pomaganie jest naprawdę łatwe i każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem. Co jeszcze powiedział w rozmowie z POLSAT.PL o tym szczególnym wydarzeniu dla stacji i jej widzów? Mikołajkowy Blok Reklamowy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.
Patryk Cebulski: Ta inicjatywa jest genialna! Bądź z nami - Polsat.pl
Aktor zachęca do wzięcia udziału w akcji, w którą sam ma okazję zaangażować się po raz pierwszy. Patryk Cebulski z radością przyjął propozycję ze strony Fundacji Polsat. W rozmowie z POLSAT.PL opowiedział, co sądzi na temat tego przedsięwzięcia, a także podzielił się szczegółami pracy na planie. Mikołajkowy Blok Reklamowy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie.
Wideo


Zwiastun

INSTAGRAM

 

Więcej materiałów:

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

 

#JesteśmyDlaDzieci i ich rodziców! Remontujemy i wspieramy szpitale, wyposażając je w nowoczesny sprzęt medyczny. Pomagamy i inspirujemy!

Sonda
Z czym kojarzy Ci się Mikołajkowy Blok Reklamowy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze