News
Mikołajkowy Blok Reklamowy: Ponad 6,1 mln widzów! - Polsat.pl
Fundacja POLSAT otrzyma dla podopiecznych 1,3 miliona złotych. Dziękujemy! Już po raz piętnasty widzowie Polsatu pomogli chorym dzieciom oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Akcja organizowana przez Telewizję POLSAT i Biuro Reklamy Polsat Media ponownie cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów.
Bogdan Rymanowski: Żeby pomóc, wystarczy patrzeć - Polsat.pl
Prowadzący „Wydarzenia” dla POLSAT.PL o Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Dlaczego zdecydował się wesprzeć akcję Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media? Na czym polega jej fenomen? Dlaczego widzowie tak chętnie w niej uczestniczą?
15. Mikołajkowy Blok Reklamowy. Oglądaj i pomagaj! - Polsat.pl
6 grudnia o godz. 18:45 wyemitowano reklamy, z których zysk otrzymali potrzebujący. Mikołajkowy Blok Reklamowy został pokazany już po raz piętnasty. Cel akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media to pomoc chorym dzieciom - podopiecznym Fundacji Polsat.
Dorota Gawryluk: Dawanie czyni nas lepszymi - Polsat.pl
Dziennikarka Polsatu ponownie została twarzą Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki opowiedziała POLSAT.PL, dlaczego chętnie bierze udział w akcji i jak postrzega pomaganie innym.
Pomagamy wszyscy!
Sonda
Wezmę udział w Mikołajkowym Bloku Reklamowym, gdyż...
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
© Polsat 2019