2021-09-14

„Układ”: Premiera w Polsat Box Go. Nowy serial kryminalny

Produkcja opowiada dalsze losy tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć. W rolach głównych doskonale oceniani przez krytyków za role w „Rysie” Julia Kijowska i Dawid Ogrodnika, a także Kinga Preis, Mariusz Ostrowski, Zbigniew Zamachowski, Zuzanna Zielińska, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial, który jest kontynuacją świetnie przyjętej ekranizacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta, w całości jest dostępny w serwisie Polsat Box Go, razem z innymi serialami premium w pakiecie Polsat Box Go Premium.

O czym jest serial „Układ”?
To trzymający w napięciu thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z „Rysy”. Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.

Wyłącznie w Polsat Box Go
Produkcja jest dostępna w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

Odpowiedzi na pytania postawione w „Rysie”
- Zapraszam państwa serdecznie na „Układ”. W serialowej historii odpowiadamy na pytania, które postawiliśmy w „Rysie”, a dodatkowo odsłaniamy sieć zależności, które rządzą światem w dobie wszechobecnej inwigilacji i ogólnodostępnego internetu. Jednocześnie jest to jednak opowieść także o tym, że nie wszystko stracone, bo do tego, żeby wykoleić zło z szyn nieuchronności, wystarczy choćby kilkoro odważnych i uczciwych ludzi - mówi Igor Brejdygant, scenarzysta wiodący i autor powieści „Układ”.

Ekranizacja bestsellerowej powieści kryminalnej
Nowa ośmioodcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta - „Układ”. Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników, którzy chętnie śledzili zawiłe losy stołecznej policjantki cierpiącej na zaniki pamięci. Zdjęcia do ekranizacji powieści rozpoczęły się w grudniu 2020 roku. Za reżyserię „Układu” odpowiada Leszek Dawid („Jesteś bogiem”, „W głębi lasu”, „Pakt”). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści - Igor Brejdygant („Paradoks”, „Zbrodnia”, „Ultraviolet”, „Szadź”), drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski („Ultraviolet”, „Wataha”). Serial wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

Bogactwo treści w pakiecie Polsat Box Go Premium
W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium: „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, widzowie znajdą tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington 2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji, np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek dla dzieci i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go - nowy serwis VOD i streamingowy
Polsat Box Go to serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Więcej na polsatboxgo.pl.