2021-09-06

Karolina Gilon w „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

0

Kocha gotować i próbować nowych potraw, dlatego Karolina Gilon z przyjemnością przyjęła zaproszenie do nowego kulinarnego show. Rola gościa specjalnego wiąże się z degustacją dań przygotowanych przez najlepiej gotujące rodziny w Polsce i podjęcie decyzji, która z drużyn pozostanie w rywalizacji i będzie walczyć o nagrodę główną 100 tysięcy złotych. Drugi odcinek „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w środę 8 września o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Family Food Fight. Pojedynek na smaki online na polsatgo.pl.

Pasjonatka zdrowej, roślinnej kuchni
Karolina Gilon to modelka i prowadząca lubianych przez widzów programów rozrywkowych - „Ninja Warrior Polska” oraz „Love Island. Wyspa miłości”. Na co dzień pasjonatka zdrowej, roślinnej kuchni, która swoją wiedzą i pasją dzieli się na co dzień w Internecie, w ramach instagramowego cyklu przepisów „Kuchnia Żilą”. - Kocham rodzinne spotkania, kocham jeść, uwielbiam gotować, a nic tak nie doprawia życia jak zdrowa rywalizacja. Tak więc moja obecność na planie „Family Food Fight” to czysta przyjemność! - stwierdza z uśmiechem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Świetne doświadczenie
Jakie są jej ulubione smaki? - Kocham kuchnię azjatycką, bez wątpienia. Jest mocna, wyrazista... Ale lubię też zjeść obiad „po polsku” z ziemniaczkami i mizerią - przyznaje. Karolina od pięciu lat nie je mięsa, dlatego gotujące rodziny będą musiały popisać się przygotowaniem dania wegetariańskiego. Jak prezenterka wspomina wizytę na planie programu? - Bawiłam się świetnie! Najbardziej cieszę się z tego, że poznałam te wszystkie fantastyczne rodziny, za które teraz będę mocno trzymać kciuki przed telewizorem! - wspomina Karolina.

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” - edycja 1, zobacz odcinek 2:

Family Food Fight. Pojedynek na smaki w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze