2021-08-07

Ewa Wachowicz: „Family Food Fight” to najsmaczniejsze show!

0

Jurorka nowego kulinarnego programu zdradza, co wydarzy się podczas pojedynków rodzin. Ewa Wachowicz od kilkunastu lat prowadzi swój program „Ewa gotuje” i doskonale wie, jakimi potrawami zachwycić widzów. Na co zwróci uwagę, oceniając uczestników „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”? Zobacz wideo, a od września zapraszamy na antenę Telewizji POLSAT.

„Family Food Fight” to nowy program, w którym rodziny rywalizują ze sobą w kuchni. Każda z drużyn przyrządza dania, korzystając ze swoich wyjątkowych familijnych przepisów. To dlatego nawet te najprostsze posiłki za każdym razem smakują inaczej. - Mogę zdradzić, że w programie pierwszy raz zjadłam jajecznicę z wątróbką, co świadczy o pomysłowości rodzin. Zobaczycie mnóstwo przepysznej polskiej kuchni! - mówi Ewa Wachowicz

Widzowie mogą się nastawiać na potężną dawkę emocji i kulinarnych inspiracji. - W kuchni ścierają się charaktery uczestników. Czasem ktoś chce rządzić, a szef może być tylko jeden. Będzie emocjonująco, ale przede wszystkim smacznie! - dodaje jurorka, której w programie towarzyszą Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. Dlaczego warto oglądać „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”? Oglądaj:

  

Family Food Fight od 1 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze