2021-08-29

Piotr Gąsowski: W „Family Food Fight” poznaję nowe smaki

0

Juror nowego programu Polsatu o tym, co czeka widzów w kulinarnym show. Piotr Gąsowski uwielbia gotować i z przyjemnością przyjął propozycję, aby oceniać kulinarne zmagania rodzin. W specjalnej rozmowie prezenter oraz aktor opowiedział, jak widzi swoją rolę, a także zdradził, jakie są jego wrażenia z planu zdjęciowego. „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” od 1 września w środę o godz. 20:05 na antenie Telewizji POLSAT.

Juror od smaku
Piotr Gąsowski znalazł się w jury programu obok kucharskich autorytetów: Ewy Wachowicz, prowadzącej program „Ewa gotuje” i szefa kuchni Adama Borowicza. - Ja nie jestem od wymądrzania się, ja jestem od smakowania. Myślę, że dostałem zaproszenie do tego programu, bo ludzie po drugiej stronie są tacy jak ja. To są amatorzy gotowania. To nie jest program dla zawodowców. A że kuchnia jest moją pasją... - mówi aktor, prezenter i artysta kabaretowy.

Inspiracja do gotowania w domu
Jak zaznacza juror, próbowanie dań w programie wiąże się z niezwykle ciekawymi doznaniami i przemyśleniami. - Zawsze zaskakuje mnie, kiedy sześć rodzin gotuje tę samą potrawę i każda smakuje trochę inaczej. Czasami z różnych kompilacji smakowych mogą wyjść ciekawe rzeczy. Wszystko zależy od otwartości przygotowującego potrawę. Było parę takich dań, które sobie zapisałem i próbowałem zrobić sam - podkreśla Piotr Gąsowski.

Do czego juror kulinarnego show „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” przykłada wagę, jeżeli chodzi o ocenianie potraw? Co jest dla niego istotne w gotowaniu? O czym jeszcze Piotr Gąsowski powiedział w rozmowie? Zobacz wideo!

  

Family Food Fight od 1 września w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze