2021-08-28

Queen of Poland 2021: Jak przebiegał prestiżowy konkurs?

Widzowie Polsatu poznali triumfatorkę! Stacja wyemitowała reportaż z wyborów. O tytuł walczyło 14 dziewczyn, które w dniach 6-13 czerwca przygotowywały się do uroczystej gali w północnej Afryce na słonecznej Djerbie w Tunezji. Co robiły i które z nich zyskały największe uznanie jurorów podczas decydującego o sukcesie wydarzenia? Kim jest Queen of Poland 2021?

Tygodniowe zgrupowanie uczestniczek było pełne atrakcji. Dziewczyny miały okazję wziąć udział w przejażdżkach konnych i na wielbłądach po plaży oraz jeździć quadami o zachodzie słońca. Wybrały się na Saharę, gdzie zwiedziły berberyjską wioskę liczącą tysiąc lat oraz plan filmowy słynnej sagi Star Wars. Miały okazję pływać po Morzu Śródziemnym, a najodważniejsze nawet skakać do wody z burty pirackiego statku. Podziwiały również słynną wyspę flamingów. Korzystały ze wszystkich uroków Djerby, relaksowały się w basenie oraz doskonale bawiły podczas beach party.

W trakcie przygotowań do gali finałowej mogły ujawnić swoje talenty. Uczestniczyły w sesjach zdjęciowych, gdzie eksponowały urodę, zbierały doświadczenie przed aparatem znanego tunezyjskiego fotografa i gromadziły profesjonalne ujęcia do portfolio. Ćwiczyły także układy choreograficzne, a w wolnych chwilach integrowały się i zawiązywały przyjaźnie.

Zwieńczeniem zgrupowania była gala finałowa, podczas której zaprezentowały się jury i widzom m.in. w przepięknych kreacjach, o które zadbała Barbara Ziendalska z Attraction Paris, inspirowanych naturą i pięknem Tunezji, dopasowanych do osobowości finalistek. Demonstrowały też własne stylizacje, ukazujące ich pasje i marzenia oraz kolekcję lokalnego projektanta - Fawziergo Nawara, łączącą tradycję i nowoczesność. Wiele emocji przyniósł pokaz w kostiumach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych, ale najwięcej ogłoszenie decyzji jury.

Wyniki Queen of Poland 2021:
Queen of Poland 2021 - Karolina Marczyńska
Queen of Poland 2021 Djerba - Oliwia Lemieszek
Queen of Poland 2021 Attraction Paris - Krystyna Fuławka-Paloc
Queen of Poland Sun & Fun 2021 - Sandra Matlak
Queen of Poland Nouvelair Airlines 2021 - Aleksandra Fudali
Queen of Poland 2021 Globe Travel Services - Patrycja Jarocka
Queen of Poland 2021 Maxmodels.pl - Emilia Chrzanowska
Queen of Poland 2021 Voyage 2000 - Karyna Sobchenko

Queen of Poland to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World, organizowana przez Maxima Models, organizatora wielu renomowanych konkursów, takich jak np. Foto Models Poland. Poprzednie edycje konkursu otworzyły przed wieloma finalistkami drzwi do świata modelingu i fotomodelingu. Dla wielu dziewczyn wzięcie udziału w tak prestiżowym wydarzeniu było trampoliną na drodze ku wielkiej karierze.