2021-05-02

„Klinika Skeczów Męczących”: Sceniczne popisy z uśmiechem

0

Dorota Rabczewska, czyli Doda w zabawnych wyzwaniach od gospodarzy show. Wokalistka, aktorka i producentka filmowa wzięła udział w improwizowanym skeczu gospodarzy, a także zmierzyła się z bardzo specyficznym muzycznym zadaniem. Na scenie wystąpili także gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Spółka z o.o., Adrianna Borek, Marta Podobas, Monika Borek i Piotr Chlipalski.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Na recepcji zabrakło tradycyjnej strażniczki wrót studia, czyli jedynej i niepowtarzalnej Jadwigi Paździerz. Wszystko to w związku z niedawną aferą. W takiej sytuacji bohaterka dziewiątego odcinka programu od razu skierowała swoje kroki na scenę. - Wyrazista, krwista, bezlitosna. Jej wysokość Doda - tymi słowami przywitali Dorotę Rabczewską prowadzący Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz. Na początek opowiedziała o problemach związanych z przygotowaniem zabawnych anegdot, ale udało jej się przypomnieć jedną historię. Było pikantnie!

Jak radzą sobie „Artyści w pandemii”? O tym Spółka z o.o. - czyli Ewa Błachnio, Robert Korólczyk i Łukasz Kaczmarczyk - z gościnnym udziałem Piotra Chlipalskiego. W programie „Koleje losu” trójka gwiazd opowiedziała o tym, w jaki sposób odnalazła się w nowych, nietypowych zajęciach, które pozwoliły im przetrwać trudne czasy lockdownu.

Czas na pierwsze wyzwanie dla gościa specjalnego. Gospodarze przygotowali dla Dody test na inteligencję internetową. O co w nim chodziło? Artystka musiała wybrać odpowiednią odpowiedź związaną z tym, co trzeba zrobić, żeby stać się gwiazdą sieci.

„Sztab kryzysowy” obraduje nawet w majówkę. Palącym problemem, który nie mógł poczekać, był kryzys w szeregach partii rządzącej, który doprowadził do kłótni podczas leśnych obrad. Panowie debatowali, co trzeba zrobić, żeby pozostać przy władzy...

Rozmowy z tak wyjątkowym gościem specjalnym „Kliniki Skeczów Męczących” nie mogły przepuścić dziennikarki zaangażowane. Baśka Polak i Janina Niezaszybka miały wiele intrygujących i podchwytliwych pytań. - Rewelacja! Dziewczyny musicie przychodzić na moje koncerty - podsumowała wywiad Dorota Rabczewska.

Chwilę później Doda zadebiutowała na scenie kabaretowej w improwizowanym skeczu gospodarzy. Razem z Marcinem Szczurkiewiczem stworzyli parę, która wybrała się na „Nauki przedmałżeńskie”. Tymczasem nieco wcześniej katechetką została biorąca udział w programie ochrony świadków kobieta, która przybrała tożsamość Jadwigi Paździerz...

Dorota Rabczewska-Stępień w jednym z wywiadów zdradziła, że ma turbo dystans i najgłośniej śmieje się sama z siebie. Czas więc powitać Kabaret K2 w tradycyjnym skeczu o gościu specjalnym. Szefowie stacji muzycznej MegaextrasuperturbopowerHIT TV zastanawiali się, w jaki sposób odmienić oblicze kanału. Oczywiście łatwo się domyślić, która artystka miała wystąpić na uroczystej gali z nagrodami jako „Gwiazda 2,5-lecia”.

Pora na kolejne wyzwanie dla Dody, tym razem artystyczne. Zadaniem piosenkarki było odegrać wybrane motywy filmowe na wylosowanym do tej zabawy instrumencie. Żeby było jej raźniej, swój talent muzyczny sprawdzali Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz. Czy zespołowi Enej udało się odgadnąć, o jakie produkcje chodzi?

„Mała Polonia” w imprezowym stylu... dla małych i dużych. Hieronim Wrona szukał sposobów na uatrakcyjnienie urodzin syna zorganizowanych w sali zabaw. Z kolei jeden z kibiców lokalnej drużyny doświadczył konsekwencji morza wypitego alkoholi podczas szalonej nocy w klubie tanecznym.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze