2021-04-18

„Klinika Skeczów Męczących”: Historie taneczne i miłosne

Gośćmi specjalnymi kabaretowego show byli Andrzej Grabowski i Aleksandra Szwed. Parze aktorów przypadły wyjątkowe role w skeczach przygotowanych przez gospodarzy: szefa jury nowego programu rozrywkowego i budzącej wielkie emocje narzeczonej. W „Klinice Skeczów Męczących” wystąpili także Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Monika Dryl, Adrianna Borek, Marta Podobas, Paweł Koślik i Ireneusz Krosny.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Na początek gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących i Aleksandra Szwed jako „Narzeczona” z wizytą na wschodzie naszego kraju. Pochodząca z Senegalu wybranka jednego z synów wzbudziła popłoch u głowy rodziny, a informacja o ciąży dodatkowo go wzburzyła. Jak dalej przebiegało spotkanie? Czy „mogło być gorzej”?

Perypetii rodzinnych ciąg dalszy. Kabaret Nowaki i Paweł Koślik sprawdzali, czy „Żona idealna” naprawdę jest taka wspaniała. Rozmowa znajdującego się pod pantoflem Janusza z Maćkiem - kolegą kawalerem - była konfrontacją dwóch stylów życia. Aż tu nagle pojawiła się Dorotka, która zaszokowała małżonka niecodziennym zachowaniem...

„Sztab kryzysowy” jak co tydzień stanął przed skomplikowanym zadaniem. Tym razem najważniejsze osoby w państwie debatowały, w jaki sposób można zażegnać kryzys wiary. W zdiagnozowaniu problemu pomogło odtworzenie odcinka jednego z programów rozrywkowych.

Co przygotował Kabaret K2 dla gościa specjalnego? Na początek ponownie w akcji dziennikarki zaangażowane Baśka Polak i Janina Niezaszybka w specjalnej piosence autorskiej. No to posłuchajmy!

Natomiast w skeczu działkowiec-ozdrowieniec tłumaczył na przystanku autobusowym jak w czasie kwarantanny - i nie tylko - Andrzej Grabowski wpłynął na jego życie...

Gość specjalny to znakomity aktor, odtwórca ról komediowych i dramatycznych, ale także juror programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. I właśnie z tym wiązało się ze specjalne zadanie, jakie przygotowali dla niego prowadzący. Ze względu na pandemię show zmieniło nazwę na „Zdalniec z Gwiazdami”, a jemu jako przewodniczącemu jury towarzyszyli znana restauratorka Magda i popularny piosenkarz reagge Kamil. Przyszło im oceniać występy wyjątkowych osobistości. To trzeba zobaczyć!

Kontynuując temat Ireneusz Krosny i „Historia tańca”. Specjalizujący się w pantomimie komicznej artysta zabrał widzów w niezwykle barwną podróż po różnorodnych stylach tanecznych.

Nie każdy może o tym wie, ale Andrzej Grabowski jest nie tylko aktorem, lecz i wokalistą. I choć sam artysta uznał, że to przesada, to zgodził się, aby wykonać na scenie ulubioną piosenkę Karola Golonki i Marcina Szczurkiewicza „Jestem jak motyl” z płyty „Jest dobrze... Piosenki niedokończone” poświęconej pamięci Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza.

A w mini-serialu „Mała Polonia” dobrze znani bohaterowie i ich niełatwe wyzwania. Miejscowi funkcjonariusze musieli przeprowadzić przesłuchanie w bardzo drażliwej sprawie, z kolei państwo Malinowscy adaptowali się do życia w mieście po przeprowadzce ze wsi...

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.