2021-04-04

„Klinika Skeczów Męczących”: Święta w mistrzowskim stylu

0

Piotr Żyła zrobił prawdziwą furorę w roli gościa specjalnego kabaretowego show. Po raz kolejny udowodnił, że z nim nie można się nudzić. Tym razem mistrz świata w skokach narciarskich błyszczał nie tylko humorem, ale i muzycznym talentem. W świątecznym odcinku wystąpili także gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Paweł Koślik, Monika Dryl, Adrianna Borek i Magdalena Perlińska.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

No i wylądował! Tym razem nie na zeskoku, ale na recepcji „Kliniki Skeczów Męczących”, gdzie przywitała go oczywiście Jadwiga Paździerz. Choć nie do końca wiedziała, kogo wpuszcza do studia...

Na początek premierowy skecz gospodarzy z udziałem gości. Rodzina męża postanowiła sprawić niespodziankę i wprosić się nie tylko na „Wielkanoc”, ale na cały tydzień. To był dopiero początek odwiedzin, a wielkie zamieszanie wprowadziła córka sąsiadów...

Niektórzy kibice z niecierpliwością czekają na wywiady z narciarskim mistrzem podczas zawodów. W ich trakcie zawsze jest wesoło. Dlatego gospodarze specjalnie zaaranżowali premierową scenkę, w której komentator i dziennikarz sportowy przeprowadził wywiad ze skoczkiem Pawłem, następcą Piotra Żyły. Jak tę rozmowę skomentował mistrz świata?

Primaaprilisowy wpis gościa specjalnego na Instagramie o zakończeniu kariery sportowej i rozpoczęciu muzycznej miał w sobie ziarnko prawdy. Bo w jego żyłach płynie rock’n’roll! Skoczek bez oporów chwycił za gitarę, żeby w towarzystwie grupy Enej wykonać utwór „Trzecia z fal”, czyli własną wersję hitu „Nie ma fal”, który wylansował Dawid Podsiadło. A na wokalu Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz.  To trzeba zobaczyć!

Sytuacja w Polsce wymaga, aby „Sztab kryzysowy”, który powołał Kabaret Moralnego Niepokoju, obradował co tydzień. Tym razem debatował nad sposobem przyciągnięcia do siebie młodszych wyborców. To jednak nie wszystko, bo pojawił się także temat naszego reprezentanta podczas tegorocznej Eurowizji. Bo choć mamy kandydata, to co w sytuacji, gdy będzie potrzebował zastępstwa?

W „Klinice Skeczów Męczących” nie mogło zabraknąć badania poczucia humoru gościa specjalnego na swój temat. Co przygotował Kabaret K2? Trójka osób zorganizowała protest, którego hasłem przewodnim było... „Precz z Żyłą”! Kto tworzył ten tercet i jakie argumenty zostały przedstawione?

Wracamy do tematu świąt wielkanocnych. Ten szczególny czas jest także okazją dla rządzących, aby skierować swoje słowa do narodu. Gospodarze przenieśli widzów do roku 2050 i oddali głos parze prezydenckiej. Jak za 29 lat może wyglądać Polska? Szczegóły zawiera orędzie wielkanocne.

Kabaret Moralnego Niepokoju o tym, jak żyją „Słoiki”. Ojciec przyjechał ze wsi kompletnie nie w porę, bo syn tego dnia umówił się na randkę z koleżanką. - Od razu mówię, że nie przełożę tego, bo jak ją znam, to ona się nastawiła na seks - tłumaczył. Tata miał jeszcze kilka tematów, ale czy okazały się one na tyle ważne, żeby skłonić potomka do odwiedzin rodzinnych stron?

W mini-serialu „Mała Polonia” przygody jej bohaterów nie przestają zaskakiwać. Na przykład Krystian Gad - weterynarz, który rozszerzył swoją działalność o ludzi - został głównym epidemiologiem w miejscowości. Z kolei dyskusja zwykłych mieszkańców na temat prezydenta Trumpa przerodziła się w poszukiwania czegokolwiek, co nie zostało wyprodukowane w Chinach...

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021