2021-04-25

„Klinika Skeczów Męczących”: Liga Mistrzów żartu i humoru

Bramkarz Jerzy Dudek w świetnej formie w kabaretowym programie Polsatu. Były reprezentant Polski i zawodnik czołowych światowych piłkarskich zespołów trafił do nowego klubu... ale nocnego! A nie było to jedyne wyzwanie, jakie przygotował dla niego Kabaret Skeczów Męczących. Oprócz gospodarzy na scenie wystąpili również: Kabaret Czesuaf, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Adrianna Borek, Monika Dryl i Marta Podobas.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online

Jerzy Dudek całą swoją karierę piłkarską bronił, ale przy próbie wejścia do studia ochroniła go Jadwiga Paździerz. Recepcję przejął bowiem nietypowy, ale bardzo groźny osobnik...

W 2005 roku gość specjalny w barwach klubu Liverpool FC - jako jeden z pięciu Polaków w historii - wygrał Ligę Mistrzów. Prowadzący musieli zapytać o ten wieczór. - Co czuje piłkarz w szatni po takim meczu, po wygraniu takiego pucharu, kiedy wszyscy koledzy... zdejmą buty? - zapytał Karol Golonka. Jak ten sukces wspomina Jerzy Dudek?

W pierwszym skeczu Kabaret Czesuaf i poszukiwania cennego przedmiotu na basenie. Gdzie podziała się „Obrączka”, którą zawieruszył nieuważny mąż? Okazało się, że to częsta sytuacja, szczególnie kiedy na wieżyczce siedzi Ela, pseudonim „Pamela”. Czy razem z pomocą pracownika pływalni udało się namierzyć zgubę?

Czym w tym tygodniu zajmował się powołany przez Kabaret Moralnego Niepokoju „Sztab kryzysowy”? O dziwo w kraju nie było żadnego palącego problemu do rozwiązania, za to podejrzanie zachowywał się głównodowodzący gremium - specjalny człowiek do zadań specjalnych. Wyznał jednak swoim towarzyszom, że dopadł go kryzys wieku średniego. Inni członkowie gremium od razu zaczęli szukać sposobów, żeby go pocieszyć...

Jerzy Dudek po zakończeniu kariery często występuje w roli eksperta. Gospodarze postanowili sprawdzić, czy naprawdę zna się na piłce. Przygotowali dla niego quiz piłkarski, w którym musiał przewidzieć, jak skończą się prezentowane akcje z boiska. To były niewiarygodne sytuacje!

Kabaret Skeczów Męczących w spektakularnym napadzie na pocztę. Buźka i Zębu zaplanowali kradzież wszystkich pieniążków z emerytury. I choć do przeprowadzenia akcji potrzebowali odpowiedniego samochodu, to załatwienie sprawy w wypożyczalni stało się dla nich nie lada wyzwaniem. Ale czas zaczął uciekać, więc... „Dawaj auto”!

Zdaniem gospodarzy Jerzy Dudek najlepiej czuje się w roli broniącego, więc uczynili go bramkarzem klubu... „Koko Dżambo”. Szkolił go w tym nie kto inny jak legendarny Śruba, którego motto to „kurtka do szatni!”. Jak gość specjalny poradził sobie z zadaniem i kto próbował dostać się do lokalu?

Kabaret K2 na ratunek gościowi specjalnemu. Anastazja Kiełbasa, główna psycholog polskich piłkarzy, zwołała „Psychologiczny Sztab Kryzysowy” dla ratowania Jerzego Dudka, który nie może się odnaleźć po zakończeniu kariery. Na jej wezwanie przybyli dwaj wybitni specjaliści: Maurycy Koń, psycholog, poeta i bożyszcze kobiet oraz Michał Piątek, coach i trener rozwojowy. Jaką diagnozę postawiła ta trójka?

Bramkarz często kieruje poczynaniami obrony drużyny i właśnie dlatego Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz poprosili Jerzego Dudka o wcielenie się w rolę dyrygenta. Pod jego batutą znaleźli się muzycy z zespołu Enej.

W kolejnym odcinku mini-serialu „Mała Polonia” widzowie poznali zakupowe problemy bohaterów. Państwo Malinowscy nie spodziewali się, że w obecnych czasach wybór pralki może być tak skomplikowany. Z kolei jeden z mieszkańców ulicy Polskiej czekał razem z sąsiadem na przyjazd nowego auta...

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.