2021-03-02

Gwiazda TikToka na torze. Way of Blonde w „Ninja Warrior”

0

Popularna influencerka postanowiła się sprawdzić w programie Polsatu. Zabójczo piękna, o sile mięśni, której mógłby pozazdrościć jej niejeden mężczyzna... Karolina Brzuszczyńska, czyli Way of Blonde postrzegana jest jako spokojna blondynka, choć od najmłodszych lat uwielbia sportową rywalizację. Jak poradziła sobie na tle innych zawodników?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Karolina Brzuszczyńska, znana w social mediach jako Way of Blonde, to bez dwóch zdań silna kobieta. I to nie tylko taka, której pięknie wyrzeźbione ciało jest uwieczniane na zdjęciach publikowanych w sieci. To trener personalny, instruktorka Taekwondo, a od niedawna także zawodniczka walk w klatce. – Na pierwszy rzut oka jestem postrzegana jako spokojna, drobna, atrakcyjna blondynka. Nic bardziej mylnego - stwierdza z uśmiechem Way of Blonde. - W trzeciej klasie podstawówki rodzice zapisali mnie na zajęcia taekwondo. Wtedy też zaczęło się poważne trenowanie. Co później przerodziło się u mnie w sport zawodowy - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde)

Uczestniczka gali Fame MMA 9 w ramach rozgrzewki postanowiła sprawdzić się... na torze „Ninja Warrior Polska” oczywiście! Karolina Bruszczyńska stanęła do walki z kilkudziesięcioma innymi zawodnikami. Mimo skupienia podczas oprowadzania po torze i pilnego słuchania wytycznych ekipy Ninja Warrior, wyjaśniającej, jak należy przejść przez przeszkody, czuła ogromną tremę, ale także i... podekscytowanie. Latanie - i to dosłowne - nad basenami wypełnionymi zimną wodą może przyprawić o dreszcze nawet najbardziej doświadczonych sportowców.

- Sport od zawsze był dla mnie formą terapii - wyznaje popularna influencerka. - To taki czas tylko dla mnie, kiedy mogę oczyścić głowę. Kiedy przekraczam także granice swojego ciała i psychiki. Jako kobieta będąca w związku z inną kobietą, a także jako kobieta uprawiająca sporty walki często spotykam się z różnymi stereotypami. Myślę, że patrzenie na życie przez stereotypy jest po prostu ubogie. Swoją codzienną postawą chciałabym pokazywać ludziom, że mogą robić w życiu to, czego pragną - podkreśla.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze