2021-02-21

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Zasady programu

0

Do walki o tytuł najlepszego projektanta show staje sześciu zdolnych architektów. W jaki sposób będą ze sobą rywalizować? Ile czasu będą mieli na przygotowanie swojego projektu? Co będzie decydowało o ich przyszłości w programie? Stawką „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” jest także nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych oraz uznanie wymagających jurorów.

Oglądaj Design Dream. Pojedynek na wnętrza online na IPLA.TV.

W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia, z których problemami w urządzaniu domu może identyfikować się spora część naszego społeczeństwa. Wnętrze ma być jak najbardziej dopasowane, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w ich życiu i na ich nowe potrzeby.

Na zaprojektowanie i aranżację wnętrza architekci mają tylko 36 godzin. Zadanie to wymaga więc nie tylko elastyczności, ale również ogromnej kreatywności. Emocjonującą częścią każdego odcinka jest wyścig zakupowy, w trakcie którego uczestnicy kompletują produkty potrzebne do wykonania projektów. Poszczególne aranżacje powstają w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury, które tworzą doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz, projektantka mebli i Home Furnishing Direction Leader IKEA Retail.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jurorzy co odcinek eliminują jednego z uczestników, którego projekt w najmniejszym stopniu odpowiada potrzebom bohaterów odcinka. O zwycięzcy zdecydują natomiast sami domownicy, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” podbił serca widzów w Holandii oraz Austrii. Wyprodukowano tam kilka edycji show. Tej wiosny po raz pierwszy będzie można zobaczyć go w Polsce! Prowadzącą jest Anna Wyszkoni, popularna wokalistka, która jest również pasjonatką projektowania wnętrz.

Design Dream. Pojedynek na wnętrza od 7 marca w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze