2021-02-21

Anna Wyszkoni: „Design Dream” inspiracją dla widzów

0

Prowadząca o nowym emocjonującym programie Polsatu. Dlaczego warto go oglądać? Anna Wyszkoni jest pewna, że „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy poszukują pomysłów przy urządzaniu domów i mieszkań. Popularna artystka opowiedziała także o swoich preferencjach, jeżeli chodzi o aranżacje pomieszczeń.

Oglądaj Design Dream. Pojedynek na wnętrza online na IPLA.TV.

- Od lat występuje pani na scenie, obecność kamer nie jest obca, jednak jeżeli chodzi o prowadzenie programu telewizyjnego, to będzie pani debiut. Jak odnalazła się pani w nowej roli?
- Nie ukrywam, że pierwszy dzień na planie był dość trudny. Pojawił się stres. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej tego nie zrobię (śmiech). Jednak z każdym kolejnym słowem wypowiadanym przed kamerą czułam się w tej roli coraz lepiej i pewniej. Wypowiadanie kwestii stało się naturalne i intuicyjne. Teraz zdecydowanie mogę powiedzieć, że prowadzenie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” było jedną z najpiękniejszych przygód w moim życiu. Mam nadzieję, że z całą ekipą spotkamy się na planie drugiej edycji programu.

- Co było dla pani największym wyzwaniem na planie? Zapamiętanie tekstu, czy może jednak obecność kamer?
- Myślę, że wszystkie te elementy jednocześnie. Wszystko było dla mnie po prostu nowe. Wcześniej nie miałam okazji mierzyć się z takim wyzwaniem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- Pani obecność w roli prowadzącej program wnętrzarski nie jest przypadkowa - projektowanie wnętrz to pani pasja. Jak narodziło się to zainteresowanie?
- Zawsze byłam wrażliwa na piękne wnętrza, dbałam o to, żeby w moim otoczeniu panowała harmonia. Ta dziedzina bardzo mnie fascynuje już od wielu lat. Postanowiłam więc wykorzystać czas pandemii, żeby móc w na tym polu wreszcie rozwinąć skrzydła i to się jak na razie udaje. W tej chwili mam już tytuł projektantki wnętrz. Ciągle jednak kontynuuję swoją edukację.

- Jakie były pani pierwsze wrażenia po wejściu na plan „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”?
- Byłam bardzo podekscytowana. Zaparło mi dech w piersiach gdy weszłam do studia. Scenografia jest naprawdę imponująca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- Co może pani powiedzieć o uczestnikach programu?
- Są odważni, bardzo kreatywni, walczą zacięcie by spełnić swoje marzenia. Z pewnością z odcinka na odcinek coraz bardziej prezentują swój styl, nie zapominając jednocześnie o wymaganiach bohaterów, dla których przygotowują projekty - to jest bardzo ważne. Mieli niełatwe zadanie. Na stworzenie projektu mieli tylko trzy godziny. A idealne wnętrze to nie tylko ładne kolory, ale też funkcjonalność. Podziwiałam ich opanowanie. Choć kiedy uciekały ostatnie minuty każdego z etapów, zawsze pojawiały się nerwy. Postawiono przed nimi nowe wyzwania, bo oprócz zaprojektowania wnętrza musieli je również urządzić. Ciekawie było patrzeć, jak eleganckie panie architektki malują ściany i wnoszą meble.

- W jaki sposób chciałaby pani zaprosić widzów do oglądania programu? Czemu w niedzielne popołudnia mają wybrać właśnie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”?
- Przede wszystkim dlatego, że to program niezwykle ciekawy i zaskakujący. To konkurs na naprawdę wielką skalę, gdzie mnóstwo się dzieje. Poza tym ten program to kopalnia wnętrzarskich inspiracji. Co tydzień projektanci proponują nam kilka rozwiązań na urządzenie jednego wnętrza. Pomysły te możemy w każdej chwili przełożyć na swoje domy i mieszkania. Jestem pewna, że widzowie z tych inspiracji skorzystają. Zapraszam bardzo serdecznie do Polsatu!

Design Dream. Pojedynek na wnętrza od 7 marca w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze