2021-01-25

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Nowość w Polsacie

0

Najbardziej kreatywne show w Polsce od 7 marca w niedzielę o godz. 17:40. Prowadzącą Anna Wyszkoni. Wokalistka o wyjątkowym głosie w nowej roli jako przewodniczka po świecie wnętrzarskich inspiracji. W formacie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” sześciu zdolnych uczestników będzie walczyć o tytuł najlepszego projektanta wnętrz, wyjątkową nagrodę pieniężną, uznanie jurorów i widzów Telewizji POLSAT.

Oglądaj Design Dream. Pojedynek na wnętrza online na IPLA.TV.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, która w 2021 roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów i ponad pół miliona sprzedanych płyt. Wiosną zaprezentuje się szerokiej publiczności w zupełnie nowej odsłonie. Artystka przyjęła propozycję Telewizji POLSAT i wystąpi w roli gospodyni nowego programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! - komentuje Anna Wyszkoni - Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska - dodaje.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Telewizji POLSAT. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach - kopiach projektowanego wnętrza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. Specjaliści - doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz, wyeliminują uczestnika, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. O zwycięzcy zdecydują natomiast sami bohaterowie, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów. - „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program - podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” podbił serca widzów w Holandii oraz Austrii. Wyprodukowano tam kilka edycji show. Tej wiosny po raz pierwszy będzie można zobaczyć go w Polsce! Niesamowite studio, sześciu zdolnych projektantów wnętrz, wymagający jurorzy i wielka nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych! To wszystko już od 7 marca w nowym show telewizji POLSAT!

Design Dream. Pojedynek na wnętrza od 7 marca w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze