2021-01-09

Michał Meyer w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Czego można się po nim spodziewać w rozrywkowym show Polsatu? Michał Meyer doskonale odnajduje się w różnych rolach, nie tylko aktorskich, a fani jego talentu z pewnością będą mocno trzymać kciuki w każdym odcinku 14. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Które metamorfozy szczególnie zapadną im w pamięci? Wiosną okaże się, jakie talenty ma do zaprezentowania...

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jeden z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych artystów młodego pokolenia. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie „Szymon Majewski Show”, w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka.

Zagrał w wielu popularnych serialach: „Czas Honoru”, „Druga szansa”, „Singielka”, „Prawo Agaty”. Można go też zobaczyć w takich filmach, jak „Wałęsa. Człowiek z nadziei” Andrzeja Wajdy, „Wenecja” Jana Jakuba Kolskiego oraz „Miasto 44” Jana Komasy.

Na co dzień związany z teatrem STU w Krakowie. Jest również członkiem grupy kabaretowej Obustronni ludzie, z którą występuje na scenach stołecznych klubów. Przygotowuje się do premiery w teatrze Krystyny Jandy w sztuce „Cwaniary”.

W grudniu 2020 roku miała premierę produkcja filmu „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, w którym Michał Meyer gra jedną z ważniejszych postaci.

14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2021 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021