2020-12-19

Paweł Góral uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Jakie atuty wszechstronny aktor wykorzysta na scenie popularnego show Polsatu? Paweł Góral zdaniem części fanów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” może namieszać w 14. edycji programu i stać się jej największym zaskoczeniem. Umiejętności: taniec, śpiew. Doświadczenie: teatr, musicale, seriale oraz... Instagram. Kim jest i co dotychczas osiągnął w zawodowej karierze?

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim.

Na scenie teatralnej debiutował w musicalu „Chess”, z którym dwukrotnie odbył międzynarodowe tournée. W Teatrze Muzycznym w Gdyni brał udział w spektaklach „Fame”, „My Fair Lady”, „Grease”, „Shrek” oraz „Przebudzenie wiosny”. Z kolei na deskach gdyńskiej Sceny SAM od kilku lat bawi publiczność rolą zwariowanego Bobby’ego w spektaklu „Mayday”. Związany także z warszawskim Instytutem Teatralnym gra w spektaklu „Requiemaszyna”, który był wielokrotnie prezentowany i doceniany poza granicami Polski.

Na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w „M jak miłość”. W ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia pierwszego na świecie „insta-serialu”, emitowanego w ramach insta-story na Instagramie. Zarówno sama forma, jak również kreowana przez niego postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2021 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021