2020-12-12

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Maja Hyży w 14. edycji

0

Piosenkarka i influencerka uczestniczką przebojowego show Polsatu. Maja Hyży ostatnio spełnia się jako mama urodzonej w wakacje Tosi oraz autorka nowego singla „Chcę odkrywać”. Jak widać, wyzwań w jej życiu nigdy za wiele. Takim z pewnością jest również udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Widzowie przekonają się, jakie talenty ma jeszcze do zaprezentowania.

W 2013 roku wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu „X Factor”, w którym zajęła czwarte miejsce. Krótko po udziale w show nagrała dwa utwory zatytułowane „Zgadnij” oraz „Bluza”. W 2015 roku ukazała się jej pierwsza płyta „W chmurach”, a promował ją singiel „Będę kochać”. W tym samym roku wzięła udział w koncercie Superpremiery na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

9 grudnia 2020 roku ukazał się teledysk do najnowszego singla piosenkarki, zatytułowanego „Chcę odkrywać”. Jak sama przyznaje, to jej rozliczenie z przeszłością oraz początek kolejnego rozdziału, z nową energią. Po raz ostatni zwraca się do swojej dawnej miłości i postanawia iść swoją drogą.

Maja Hyży w melodyjnych utworach łączy nowoczesne elektroniczne brzmienie z niebanalnym, głębokim wokalem, poszukując inspiracji w twórczości takich wokalistek jak Ellie Goulding, Emeli Sandé, Paloma Faith czy Jennifer Hudson.

Artystka aktywnie pojawia się w mediach społecznościowych, próbując swoich sił także jako influencerka. Jest w stałym kontakcie z fanami, regularnie dzieląc się kulisami swojej pracy zawodowej i polecanymi stylizacjami.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 5 marca w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021