2020-12-30

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Magdalena Narożna w show!

0

Jak w 14. edycji zaprezentuje się liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi? Które jej metamorfozy najbardziej zaskoczą widzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Magdalena Narożna to kolejna z gwiazd polskiej sceny disco polo, gotowa do aktorsko-wokalnych przemian w programie Polsatu. W jakich rolach pojawi się na scenie wiosną 2021 roku i ilu nowych fanów zdobędzie?

W 2012 roku wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim rozpoczęli działalność koncertową. Początkowo grali na weselach, jednak teledyski opublikowane na portalu YouTube zyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a udział w muzycznym show „Tylko muzyka. Must be the music” doprowadził ich do finału. To zapewniło im status gwiazd.

W czerwcu 2014 roku wydali debiutancki album pt. „Niewiara”, a we wrześniu opublikowali wideo do utworu „Ona jest taka cudowna”, które zyskało rekordową wśród klipów zespołu ilość wyświetleń - ponad 83 miliony. Trzy lata później mieli na koncie drugą płytę „Tak już bez ciebie” z kolejnymi przebojami, które śpiewa cała Polska.

Magdalena Narożna dziś jest doskonale znana nie tylko swoim wielbicielom. Jaki będzie kolejny krok w jej karierze? Czego można się po niej spodziewać w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2021 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021