2020-12-13

„Nasz nowy dom” z radością i życzeniami na Święta

0

Druga część spotkań Katarzyny Dowbor i jej pomocników z wyjątkowymi rodzinami. Jak co roku prowadząca wraz z architektami i kierownikami ekip budowlanych ma okazję ponownie zobaczyć się z bohaterami programu i dowiedzieć się, jak mieszka im się w odmienionych domach. Aby ich święta Bożego Narodzenia były jeszcze bardziej szczególne, szykują specjalne prezenty, aby spełnić ich kolejne marzenia.

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Co roku rodziny, którym pomaga ekipa programu, piszą piękne listy do Mikołaja. - Są bardzo wzruszające, bo dzieci właściwie nie proszą o prezenty, ale dziękują nam za to, ze dostały piękny, nowy dom. Niesamowite - zaznacza Maciej Pertkiewicz. Ale to nie oznacza, że Święty ma z tego powodu wolne. Są jeszcze różne marzenia do spełnienia i specjalne bombki do wręczenia.

Pierwszymi gośćmi są pani Irena z córką Emilką. Kobiety, które przyjechały ze swojego domu w Porębie, z uśmiechem opowiadały, jak mieszka im się w odnowionym lokum. - Mama się więcej uśmiecha i jest bardziej zadowolona - przyznaje czternastolatka. To do niej trafia pierwszy prezent - bluza w pieski. Do tego jeszcze razem z mamą otrzymuje zestaw suplementów i fantastyczny rower. Z kolei w ręce pani Ireny trafiają suszarka do bielizny i odkurzacz. - Dalej ratujcie ludzi - mówi podczas składania świątecznych życzeń ekipie.

Miejsce Macieja Pertkiewicza zajmuje Martyna Kupczyk, bo to ona projektowała nowy dom dla kolejnej rodziny. To pani Agnieszka, która mieszka z dwoma synami: Bartkiem i Mateuszem w miejscowości Gwizdały. Na początek Święty Mikołaj wręcza upominki najmłodszym: zdalnie sterowane samochody, a do tego elektryczną kolejkę z pociągiem dla Bartka i rowerek dla Mateusza. Prezentem dla ich mamy jest natomiast wymarzony przez nią robot kuchenny. - Według mnie „Nasz nowy dom” to jedna wielka rodzina - nie kryje radości kobieta. Jej synowie mają także prezenty dla ekipy - to całe teczka rysunków.

Następnymi kolędnikami są pan Sylwester, który w miejscowości Ławeczko Nowe samotnie wychowuje dwójkę dzieci: Emila i Lenę. Pięciodniowy remont zmienił ich życie. - Jest tysiąc razy lepiej - podkreśla głowa rodziny. - Dla mnie to milion - dodaje Emil. Po wspomnieniach i obejrzeniu wideo z odmienionego domu czas na prezenty! Lena otrzymuje wymarzoną lalkę, Emil - zdalnie sterowany samochód, a pan Sylwester ciepłą kurtkę. Cała rodzina dostaje także zestaw suplementów oraz odkurzacz, który szczególnie cieszy dbającego w domu o porządek tatę. Z kolei w ręce ekipy trafiają upominki przygotowane przez dzieci.

Na koniec członków ekipy odwiedzają pani Maryla z mamą Krystyną i synem Igorem. Jest także Wojciech Strzelczyk, który pełnił rolę architekta przy jednym z najtrudniejszych projektów w historii programu. - Tam musiała być jakaś magia na pewno. Dla mnie to będą najpiękniejsze święta, jakie kiedykolwiek przeżyłam do tej pory - stwierdza pani Maryla. Wręczanie upominków rozpoczyna się od babci, dla której prosto z Podhala Wiesław Nowobilski przywiózł baranicę - tradycyjny kożuch i ciepłe kapcie. Igor z kolei odpakowuje nowoczesny smartfon, książkę o ptakach i lornetkę, a jego mama dużą paczkę ozdób świątecznych. Dzięki nim Boże Narodzenie w Brzezienku będzie wyjątkowe! Wszystkim przydadzą się także suplementy wzmacniające odporność. Rodzina z kolei ma dla ekipy świąteczną kartkę i kosz pełen upominków.

A na koniec specjalne życzenia dla widzów od Katarzyny Dowbor i całej ekipy programu „Nasz nowy dom”!

Dziękujemy za kolejny sezon programu Nasz nowy dom w Telewizji POLSAT! Wesołych Świąt!

Komentarze
© Polsat 2021