2020-11-30

Oto 11-letnia nowa gwiazda seriali. Kim jest Julia Kostow?

0

Poznajcie małą Ewę, czyli jedną z bohaterek produkcji „Sąsiedzkie porachunki”. Julia Kostow jest uśmiechniętą i pełną energii 11-latką. Uwielbia przedstawienia teatralne, zajęcia akrobatyki i jazdę konną, a do tego zagrała już w ponad dwudziestu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Na antenie Polsatu jest córką Joli i Mariusza.

Oglądaj Sąsiedzkie porachunki online na IPLA.TV.

Mimo młodego wieku Julia Kostow zachwyca reżyserów swoim talentem aktorskim. Bardzo chętnie obsadzana jest w najnowszych polskich produkcjach u boku znanych aktorów. Czy wyrośnie na nową gwiazdę telewizji?

Pierwszy raz pojawiła się przed kamerą, mając zaledwie dwa tygodnie. Od tamtego czasu często gościła na ekranach telewizorów, występując m.in. w serialu „Przyjaciółki” czy „Na Wspólnej”. Zainteresowanie mediów zdobyła w 2015 roku, kiedy zagrała uroczą Matyldę, córkę Antoniego (Michał Czernecki) w komedii romantycznej „Planeta Singli”. Obecnie można oglądać ją w nowym mini-serialu „Sąsiedzkie porachunki”, w którym gra Ewę.

- W aktorstwie najbardziej podoba mi się to, że poznaje wielu nowych ludzi - podkreśla Julia Kostow. - Dzięki graniu w filmach i serialach mam możliwość wcielenia się w różne role, być kilkoma osobami jednocześnie. To bardzo fajne. Przed zdjęciami czytam scenariusz i wiem, co się wydarzy, ale na planie zawsze jestem ciekawa tego co stanie się w kolejnej scenie i co będziemy nagrywać następnego dnia. To świetna zabawa - dodaje 11-latka.

Lista ról Julia Kostow jest imponująca, a jej kariera nabiera tempa. Mimo to młoda aktorka nie zdecydowała jeszcze, czym chce zajmować się w przyszłości. - Gdy będę dorosła, na pewno nadal chciałabym kontynuować to co teraz robię. Grać w filmach i serialach, bo bardzo mi się to podoba i to moje największe hobby, ale nie wiem dokładnie, kim chcę być. Może połączę aktorstwo z jakimś innym zajęciem - twierdzi.

Zapytana o swoje największe marzenie nie mówi o aktorstwie, a o podróżach. - Chciałabym odwiedzić Paryż oraz Nowy Jork. Bardzo lubię spektakl „Hamilton” oraz „Matylda”. Od zawsze lubiłam te postacie. Wiem, że na Broadwayu takie show wygląda zupełnie inaczej niż w Polsce, dlatego mam nadzieję, że kiedyś będę mogła obejrzeć je na żywo właśnie w Nowym Jorku - planuje.

Młoda aktorka niedawno podjęła się nowego wyzwania aktorskiego w mini-serialu Polsatu. Julia Kostow podkreśla, że od razu polubiła aktorów pracujących na planie i czuła się tam znakomicie. - Bawiłam się świetnie. Poznałam bardzo fajnych aktorów, z którymi do tej pory nie miałam okazji pracować. To serial komediowy i na planie też panowała taka atmosfera. Cały czas się śmialiśmy i żartowaliśmy. Gdy akurat nie brałam udziału w zdjęciach podglądałam grę aktorską moich serialowych rodziców - Moniki Dryl i Pawła Ławrynowicza. Są wspaniałymi aktorami, wiele się od nich nauczyłam - wskazuje.

„Sąsiedzkie porachunki” to mini-serial, który w ciepły, familijny i humorystyczny sposób opowiada o życiu dwóch rodzin przez pryzmat ich sporów w obszarach związanych z oszczędzaniem, wydatkami, podatkami i finansami publicznymi. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku Wojtek (Rafał Rutkowski) i Jola (Monika Dryl). Ich odmienne charaktery i podejście do życia powoduje, że nieustannie ścierają się ze sobą na wielu płaszczyznach.

  

Sąsiedzkie porachunki w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021