2020-10-26

Maurycy Popiel: Praca z trenerami tego show czyni cuda

Co dały lekcje z Agnieszką Hekiert i Krisem Adamskim w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Maurycy Popiel w 13. edycji show wcielił się między innymi w Ricky'ego Martina, Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica i Willa Smitha. Która rola sprawiła mu największą radość i satysfakcję? Jak zmieniło się jego podejście do występów po wznowieniu nagrań jesienią? Co aktor wyniesie z programu dla siebie i swojej kariery?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Maurycy Popiel nie ukrywa, że udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to dla niego wielka przygoda, ale i lekcja na przyszłość. Aktor w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL, wymienił kilka rzeczy, które są dla niego ważne w pracy przy programie. - To znajomości, które mam nadzieję, będą trwać do końca świata i o jeden dzień dłużej - przyznał, chwaląc występy swoich koleżanek i kolegów.

Z czego będzie czerpał w swojej dalszej pracy zawodowej? Artysta ujawnił, co wyniesie z programu dla siebie. - Przede wszystkim to, czego nauczyłem się u Agnieszki Hekiert z operowaniem swoim aparatem głosowym - powiedział. - To są rzeczy, o których człowiek nie ma pojęcia, dopóki nie spotka się z Agnieszką. Ona posiadła jakąś wiedzę tajemną i czyni cuda - kontynuował.

Ćwiczenia wokalne to jedno, ale uczestnik zwrócił także uwagę na aspekt związany z tańcem i choreografią. - Oczywiście też to, czego nauczyłem się od Krisa Adamskiego jest bardzo cenne - zakończył.

W dziesiątym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Maurycy przeobraził się w nieodżałowanego Kurta Cobaina z zespołu Nirvana. Jak poradził sobie w stylistyce grunge?

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Twoja twarz brzmi znajomo

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo