2020-10-12

Natalia Avelon: Nie ma między nami żadnej zazdrości

0

Zwyciężczyni ósmego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o relacjach w programie. Natalia Avelon triumfowała dzięki fantastycznej metamorfozie w Paulę Abdul i znakomitym wykonaniu hitu „Straight Up”. Ale w tym programie oprócz wygranych liczą się także inne rzeczy. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV opowiedziała o tym, jak wiele znaczą dla niej przyjaźnie z planu 13. edycji show.

Natalia Avelon większość swojej pracy zawodowej wykonywała w Niemczech, ale zdradziła, że w 2020 roku planuje przeprowadzkę do Warszawy, żeby tutaj rozwijać karierę. Aktorka bardzo dobrze czuje się w stolicy, a o jej komfort dbają także przyjaciele z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Spotykamy się często, oglądamy odcinki razem. To jest dla mnie jak rodzinka zastępcza - tłumaczyła w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NATALIA AVELON (@nataliaavelon)

Kobieta zwróciła szczególną uwagę na relacje damsko-damskie. - Wspieramy się nawzajem i nie ma tutaj konkurencji. To nie jest takie oczywiste w naszej branży. Pomiędzy dziewczynami panuje spokój i harmonia - mówiła. - Kibicujemy sobie. Tak powinno być zawsze. Dziewczyny, słuchajcie: żadnej zazdrości! - apelowała na koniec.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze