2020-10-05

Marta Gałuszewska: Ruszając ikony, odpalam lawinę!

0

Zwyciężczyni siódmego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o metamorfozach w show. Wcielenie się we wschodzącą gwiazdę polskiej sceny - sanah - dało jej pierwszą wygraną w 13. edycji programu. Jak Marta Gałuszewska wspomina swoje wcześniejsze przemiany? Opowiedziała o tym w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Marta Gałuszewska doskonale odnajduje się na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niezależnie od postaci, z którą musi się zmierzyć. Gwiazda miała okazję wcielać się w najważniejszych artystów współczesnej muzyki, w tym w Whitney Houston i Michaela Jacksona. - Ruszając ikony, odpalam lawinę! - mówiła w wywiadzie. Jak zapamiętała show z piosenką króla popu „Earth Song”? - Dobrze, że można się było przejść emocjonalnie na tym utworze. Wizualizacje, które były za mną, podbiły efekt - spoglądała wstecz gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

Pierwszą polską piosenka, którą wykonała w show, był singiel Ani Dąbrowskiej „Porady na zdrady”, potem wystąpiła jako Zdzisława Sośnicka z utworem „Julia i ja”, a w siódmym odcinku jako sanah wzniosła zwycięski toast. „Szampan” w jej wykonaniu zachwycił jurorów i innych uczestników programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Czy Marta Gałuszewska zaskoczy widzów w kolejnych odcinkach? - Myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest progres w tym wszystkim, tyle mogę powiedzieć - stwierdziła tajemniczo wokalistka.

W ósmym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy ją jako Andre. Jak odnajdzie się w tej roli?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021