2020-09-30

Kamila Boruta: Najfajniejszy moment jest wtedy, gdy...

0

Aktorka o tym, co lubi najbardziej w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W szóstym odcinku Kamila Boruta zachwyciła swoją metamorfozą i wywalczyła zwycięstwo dzięki piosence „Born This Way” z repertuaru Lady Gagi. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV, uczestniczka 13. edycji opowiedziała o kulisach show, a także zdradziła, które występy zapamiętała najbardziej.

Pomimo ogromnego wysiłku, jaki muszą wykonać uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Kamila Boruta z radością opowiadała o przygotowaniach do nowej roli. - Najfajniejszy moment jest wtedy, gdy dostaję włosy, brwi i cały makijaż, bo to jest żmudna, długa praca całego działu charakteryzacji. To są zdolne osoby - mówiła.

Dlaczego to właśnie ta chwila zdaje się być najważniejsza dla aktorki? - Kiedy dostajemy włosy, to już jest naprawdę ostatni moment, wtedy patrzę w lustro i mówię: nie, to nie jestem ja. To zabawne, kiedy człowiek patrzy w lustro i nie widzi siebie - tłumaczyła Kamila.

W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV, aktorka zdradziła, które występy zapadły jej w pamięci najbardziej oraz którego uczestnika podziwia najmocniej.

W siódmym odcinku na Kamilę Borutę czekało kolejne zadanie - postać Cyndi Lauper.  Jak poradziła sobie z legendą lat 80.?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze