2020-09-29

Krzysztof Wieszczek: Zacząłem myśleć, czy dobrze zrobiłem

0

Aktor seriali „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość” o udziale w „Ninja Warrior Polska”. Krzysztof Wieszczek to jedna ze znanych postaci, które postanowiły spróbować swoich sił na morderczym torze. Popularny artysta przyznał, że gdy go zobaczył z bliska, naszły go poważne wątpliwości, czy udział w drugiej edycji programu to dobry pomysł. Jak się zaprezentował? Zobacz wideo!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Krzysztof Wieszczek znany jest z zamiłowania do sportu. W młodości trenował piłkę ręczną i grał w koszykówkę. Próbował wielu dyscyplin, aż zakochał się w triathlonie. Aktor, który startuje także w zawodach biegowych, postanowił sprawdzić się na najtrudniejszej trasie w Polsce. Tej w programie „Ninja Warrior Polska”. - Oglądając tor przeszkód z bliska, zacząłem się zastanawiać, czy dobrze zrobiłem, przychodząc tutaj. Żeby było zabawniej – nie tylko ja miałem takie wątpliwości – wyjaśnia z uśmiechem Krzysztof Wieszczek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Wieszczek (@krzysztofwieszczek)

Dlaczego w jego głowie pojawiły się takie myśli? - Z bliska tor wygląda przerażająco, z kolei w telewizji nie był on taki groźny - tłumaczy. - Telewizja chyba jednak kłamie! - dodaje z przymrużeniem oka aktor.

Jak poradził sobie na torze? Odpowiedź w piątym odcinku programu.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze