2020-09-28

Faworyt na torze. Michał Baryza znów w „Ninja Warrior Polska”

0

Jak poradził sobie jeden z bohaterów pierwszej edycji sportowego show Polsatu? Wtedy pokonał w niej prawie dwustu zawodników, a w finale zajął trzecią pozycję. Michał Baryza marzy o tym, żeby przy drugim podejściu zdobyć tytuł „Prawdziwego Wojownika Ninja” i 150 tysięcy złotych nagrody. Czy wywalczył awans do finału drugiej edycji? Odpowiedź w piątym odcinku programu „Ninja Warrior Polska”.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Michał Baryza na każdym kroku udowadnia, że jest prawdziwym wojownikiem. Po udziale w pierwszej edycji show nie poddał się. Przygotowywał się cały rok, aby ponownie stanąć na torze. Jak sam przyznaje, pod kątem fizycznym czuje się gotowy. Psychicznie niestety już nieco mniej. - Jestem naładowany testosteronem tak, jak chyba nigdy w życiu nie byłem. Ale tutaj trzeba radzić sobie z głową. A to, jak ja sobie z nią poradzę - to okaże się dopiero na torze - mówi.

Choć na pierwszy rzut oka Michał wydaje się być twardzielem, tak naprawdę jest bardzo wrażliwym człowiekiem. Udział w programie postanowił zadedykować nieżyjącej babci.- Robię to dla mojej babci, która wychowywała mnie razem z mamą - wyjaśnia. - To dzięki niej mam na tyle silny charakter, że potrafię sobie radzić ze słabościami. Była dla mnie ogromnym wsparciem. Nadal nie potrafię się pogodzić, że nie ma jej już tutaj. Moim cichym marzeniem jest wygrać „Ninja Warrior Polska” właśnie dla niej, dla babci - dodaje.

Michał Baryza stał się popularny kilka lat temu, gdy pojawił się w mediach jako model. Obecnie współpracuje ze znanymi projektantami i markami, realizując kampanie reklamowe, a jego profile w mediach społecznościowych obserwowane są przez setki tysięcy fanów. Na co dzień mieszka w Gdański, a pracuje w... Toruniu, gdzie prowadzi gabinet fizjoterapii. W wolnych chwilach z pasją oddaje się treningom, co widać po tego muskulaturze. Lubi piłkę nożną, gra na pozycji bramkarza, ćwiczy na siłowni, bierze udział w maratonach. Ma wielkie serce. Uwielbia pomagać potrzebującym. Niedawno ściął włosy, które przekazał osobom zmagającym się z nowotworami.

  

Zobacz piąty odcinek „Ninja Warrior Polska”.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze