2020-09-10

Agnieszka Sienkiewicz: Dorotka nie schodzi z dobrego poziomu!

0

„Przyjaciółki” zaskakują nowymi pomysłami, o których opowiedziała aktorka. Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z POLSAT.PL ujawniła, że jej bohaterka przejdzie pewne przemiany. Jak potoczą się losy Dorotki i hydraulika Sławka? Czy dla wielkiej miłości jest w stanie zrezygnować z życia w luksusach?

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

- Od ośmiu lat Dorotka jest bez wątpienia najbarwniejszą postacią „Przyjaciółek”. Początkowo była kochanką Andrzeja, ale z czasem stała się jedną z głównych bohaterek. Czy możemy powiedzieć, że została piątą przyjaciółką już na stałe?
- Tak. Wydaje mi się, że to wydarzyło się już kilka sezonów temu. Dorotka dosyć mocno zagościła w życiu głównych bohaterek. Dziewczyny ją zaakceptowały z całym jej dobrodziejstwem i inwentarzem. Powiedzmy sobie szczerze, grana przeze mnie postać nie ma łatwego charakteru. Jest nie tylko bardzo mocno zakorzeniona w życiu Ingi, ale również Patrycji, Zuzy i Anki. Myślę, że określenie „piąta przyjaciółka” brzmi troszkę niczym „piąte koło u wozu”, ale jednak jest bardzo trafne.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry! Jak Wam się podobał 1.odcinek 16.sezonu? #przyjaciółki #polsat #16sezon #serialepolsatu @agnieszka_sienkiewicz_official @malgosia_socha

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

- Dorota przyzwyczaiła nas, że sceny, a przede wszystkim wydarzenia z jej życia, są groteskowe, zabawne, a wręcz komediowe. Czego w takim razie w tym sezonie możemy się spodziewać? Czy grana przez panią postać będzie nadal rozśmieszać naszych widzów do łez?
- Mam nadzieję, że ja i Dorotka będziemy bawić do łez. Tych śmiesznych sytuacji będzie dosyć sporo, aczkolwiek one nie zawsze są zabawne dla mojej bohaterki. Natomiast w kontekście dla widza, to rzeczywiście mogą być jakimś źródłem dobrej rozrywki i mam nadzieję, że tak będzie. Nie schodzimy z poziomu, jeśli chodzi o Dorotkę! (śmiech)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrowienia prosto z planu Przyjaciółek ❤️ Jak myślicie kogo tak Dorotka wypatruje? 😉 #naplanie #przyjaciółki @agnieszka_sienkiewicz_official

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

- Jak pani bohaterka zapatruje się na hydraulika Sławka? Czy będzie z tej mąki chleb? U Doroty przecież nigdy nic nie wiadomo...
- Tak, oni już w piętnastym sezonie zaczęli być razem. Teraz mogę tylko zdradzić, że Dorota będzie bardzo intensywnie walczyła o to, aby ten związek był dla niej jak najlepszy. Pojawi się również cień zazdrości... Sławek zagościł - paradoksalnie i wbrew pozorom - w jej życiu na dłużej.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uśmiechamy się do Was z planu @przyjaciolkipolsat !!! @kacper_kuszewski

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

- Czyli możemy powiedzieć, że zmieniła się wewnętrznie i przestały ją kręcić pieniądze?
- Myślę, że Dorotę nigdy nie przestaną kręcić pieniądze. Nie ma nawet potrzeby, żeby z nich rezygnowała. Jest bardzo dobrze ustawioną kobietą w życiu i to raczej Sławek musi się odnaleźć w jej świecie. Natomiast rzeczywiście będzie przechodziła w tej serii dość spektakularną zmianę wewnętrzną i nawet zewnętrzną...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@agnieszka_sienkiewicz_official ❤️ na planie spotu @polsatofficial Prawda, że świetna z niej modelka? 🥰

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

- Utrzymywanie popularności seriali nie jest niczym łatwym, ale „Przyjaciółkom” się udaje. Od piętnastu sezonów niezmiennie widzowie czekają na dalsze losy dziewczyn. Z czego to wynika?
- Serial opowiada o perypetiach kobiet w wieku dojrzałym, po przejściach. Myślę, że nasze widzki też tego potrzebują, żeby mogły się odnaleźć we współczesnym świecie. One żyją gdzieś w podobnych realiach, mierzą się z podobnymi problemami i wydaje mi się, że to jest duży sukces. Mam nadzieję, że my jako aktorzy też dokładamy do tego jakąś cegiełkę. Oczywiście, również scenariusz w jakimś stopniu trzyma widza w napięciu i oczekiwaniu, bo to jest podstawa do tego, żeby widz chciał do nas wracać.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknicie za Dorotką? 😉 Już za tydzień widzimy się w 16. sezonie Przyjaciółek! ❤️ @agnieszka_sienkiewicz_official #przyjaciółki #serialepolsatu #sezon16

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

Rozmawiała Żaneta Parszczyńska

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020