2020-09-03

„Przyjaciółki” - odcinek 183: Nieoczekiwane zmiany

0

Zuza przyjmuje atrakcyjną ofertę pracy w wiedeńskim banku. Stara się pogodzić wyjazdy z opieką nad dziećmi, ale nie do końca jej to wychodzi. Stefa uważa, że córka zaniedbuje chłopców. Zadłużona Markiewicz uparcie jednak obstaje przy swoim, twierdząc, że nie zostawi dobrze płatnej pracy, a bank niebawem otworzy filię w Warszawie.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Przygotowania do ślubu Ingi i Maksa bierze na swoje barki Dorotka. Wzięta bizneswoman świetnie odnajduje się w roli wedding plannerki. Przyszła panna młoda czuje się coraz bardziej przytłoczona. Biała suknia, frak i dymiące dania to dla niej zdecydowanie za dużo. Nie wie jak się z tego wyplątać. W dodatku Hania przyprowadza do domu swoją przyjaciółkę. Gruszewska podejrzewa, że dziewczyny łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Czy nastolatka odkochała się w przystojnym lekarzu i ulokowała swoje uczucia w Anicie?

Anka dowiaduje się, że remont domu, który miał potrwać zaledwie kilka dni, będzie znacznie dłuższy. Okazuje się, że budynek jest w bardzo złym stanie. W hydraulicznych awariach pomaga jej Sławek, który jest świetny w swoim fachu. Tym faktem nie jest zachwycona jego partnerka, która aż kipi z zazdrości widząc ich razem... Na czas remontu Strzeleccy postanawiają przeprowadzić się do domku na wsi, który jeszcze jakiś czas temu był zwykłą ruderą. Na miejscu Anka nie może wyjść z podziwu. - Chciałem ci zrobić niespodziankę - mówi prawnik, widząc błyszczące i pełne niedowierzania oczy swojej żony. Czy małżeństwo na stałe zamieszka już na wsi?

Inga przyjmując oświadczyny Maksa była przekonana, że jest w ciąży. Zrobiony test wskazywał bowiem wynik pozytywny. Badania HCG wykazały, że to tylko fałszywy alarm. Choć Gruszewska nie chciała mieć kolejnego dziecka, to teraz żałuje, że nie spełni największego marzenia swojego narzeczonego. Udaje się do lekarza, aby otrzymać odpowiedzi na dręczące ja pytania. - Pani cykle się wydłużyły. Mamy tu być może do czynienia z zespołem przedwczesnego wygaśnięcia jajników - informuje ją pani doktor. Czy Inga nie będzie mogła mieć już dzieci?

Patrycja próbuje uzyskać podpis od lekarza, który zaświadczy, że choroba nie jest przeszkodą w sprawowaniu opieki nad Klarą. Niestety bezowocnie. Kochan ma jak najszybciej przekazać dziewczynkę nowym rodzicom. Nie jest w stanie tego zrobić, dlatego pakuje dzieci i postanawia wyjechać z miasta. Podczas podróży uświadamia sobie, że to nie jest dobry pomysł. - Jutro przychodzą ci ludzie od Klary i... straciłam głowę - tłumaczy się przyjaciółkom, które były przekonane, że Patrycja uprowadziła dziewczynkę.

Czy Inga podzieli się z Maksem informacją otrzymaną od lekarza? Jak Patrycja zniesie rozstanie z Klarą? Czy Hania zmieniła orientację seksualną?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020