2020-05-21

„Przyjaciółki” - odcinek 182: Nieczysta gra

0

Anka namawia Pawła, aby wraz z Tomkiem przystąpił do przetargu na obsługę prawną dużego centrum inwestycyjnego. Nie może przestać myśleć o jego zmarłej narzeczonej, którą przypadkiem... spotyka na mieście! Okazuje się, że mężczyzna wymyślił tę tragedię, aby tylko wzbudzić w Strzeleckiej współczucie i załatwić swoje interesy.

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Jasiek informuje żonę, że chłopcy zostaną z nim na stałe w Gdańsku. Znalazł już dla nich publiczne przedszkole i nie zamierza utrudniać im kontaktu z mamą. To nie koniec złych wieści. Fuzja banków okazuje się pomyłką. W jednej chwili Zuza i Dagmar stają się bankrutami. Gdy kobieta już nie wie, co ze sobą zrobić, otrzymuje telefon od banku, do którego kiedyś wysłała swoje CV. Dostaje propozycję bardzo dobrze płatnej pracy na stanowisku dyrektora. - Siedziba MondoBanku jest w Wiedniu i tam znajduje się biuro departamentu. Oczywiście przylatywałaby pani do Warszawy służbowo - zachęca do przyjęcia oferty rekruter.

Po upojnie spędzonej nocy z hydraulikiem Dorota nie chce już podtrzymywać tej znajomości. Ciągle ma na uwadze, że są z dwóch zupełnie różnych światów. Sławek natomiast uważa, że byliby świetną parą. Zbiera się na odwagę i proponuje kobiecie związek. Wzięta bizneswoman postanawia odwieść go od tego pomysłu. Kiedy widzi, że żadne argumenty do niego natrafiają, wyciąga ciężkie działo! - Ty nic nie rozumiesz! Ja mam kupę szmalu! Ja jestem obrzydliwie bogata! - wyznaje.

Maks przygotowuje dla Ingi niespodziankę z okazji rocznicy ich pierwszej randki. Prosi Patrycję, aby wtajemniczyła w planowaną imprezę Zuzę i Ankę. Gruszewska niczego się nie domyśla. Zastanawia się natomiast, czy powinna rozstać się z lekarzem, aby ustabilizować relacje z Hanią. Wraca do domu wcześniej i robi test ciążowy, aby mieć pewność, że nie popełnia błędu. Przerywa jej powrót Maksa. Mężczyzna nie chce dłużej zwlekać i prosi swoją partnerkę, aby została jego żoną. Inga jest przerażona. Bez odpowiedzi biegnie do łazienki, aby sprawdzić, czy test wyszedł pozytywnie. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży.

Patrycja zostaje wezwana na rozmowę do ośrodka adopcyjnego. Na miejscu dowiaduje się, że ze względu na stan zdrowia, została negatywnie zakwalifikowana do dalszych procedur i musi oddać Klarę, na którą czekają już nowi rodzice. Roztrzęsiona i jednocześnie zdeterminowana próbuje wyjaśnić sprawę tożsamości ojca dziewczynki. Ma nadzieję, że kiedy pozna prawdę, może jeszcze przekonać Komisję Adopcyjną do zmiany decyzji. Prosi o spotkanie córkę Adama. - Szkoda mi cię... Ten cały Leon jest moim biologicznym ojcem. Klara jest sierotą - zalewa się łzami Kaja.

Czy Zuza przyjmie propozycję pracy i wyjedzie na stałe do Wiednia, a Dorota da szansę Sławkowi? Jaką decyzję podejmie Inga? Czy Patrycja pozna prawdę o ojcu Klary, zanim dziewczynka trafi do rodziny zastępczej? Czy Strzeleccy pomogą wyjść z alkoholizmu ojcu Tymka?

Dziękujemy za wspólne oglądanie 15. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT!

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020