2020-05-14

„Przyjaciółki” - odcinek 181: Niecny plan

0

Dorota zaprasza hydraulika na obiad. Ma nadzieję, że spotkanie zakończy się... w łóżku. Chce go zauroczyć swoją osobą. Długo się stroi, wciąż zakładając nowe sukienki, a następnie zamawia jedzenie z wykwintnej restauracji. Kiedy Sławek zaczyna wypytywać o dania, Dorotka aż poci się ze stresu, grając naprawdę zdolną kucharkę.

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Ela obawia się, że Patrycja może przywyknąć do samotności. Postanawia zaaranżować spotkanie z Mariuszem. Pod pretekstem bolącego biodra, wysyła młodych na kurs tańca. Spotkanie podobnie jak poprzednie jest totalną porażką. Po kilku przypadkowych ruchach, które kończą się obolałą głową Patrycji, księgowy posuwa się o krok dalej i całuje ją w usta. Kiedy Kochan myśli, że gorzej już być nie może, otrzymuje telefon od Adama. Mężczyzna oznajmia, że Leon jest ojcem córki Wiki...

Inga nadal ukrywa przed Maksem, że nie chce mieć kolejnego dziecka. W tajemnicy bierze pigułki antykoncepcyjne, a partnerowi wmawia, że łyka kwas foliowy. Robert widząc tabletki podejrzewa, że Gruszewska jest w ciąży. Ostrzega Andrzeja przed jej możliwymi zmianami nastrojów. Pragnienie dziecka nie jest jedynym problem Ingi. Kobieta nie ma żadnego kontaktu z Hanią. Nastolatka odrzuca wszystkie połączenia. Zdesperowana matka jedzie do byłego męża. - Ty nie wiesz, co się stało? O co chodzi? Nagle stałam się takim jej wrogiem, ja tego nie rozumiem - spłakana żali się Andrzejowi. Po chwili znajduje w jej piórniku serce, a w środku... zdjęcie Maksa!

Jasiek przychodzi do chińskiej restauracji. Chce porozmawiać na temat nowego przedszkola dla chłopców, które zbyt wiele go kosztuje. Dyskusja szybka przeradza się w kłótnię. Zarzuty, które padają, głęboko ranią Zuzę. W lokalu natomiast nadal brakuje kucharza. Markiewicz próbuje jak najszybciej kogoś znaleźć. Umawia się z potencjalnym kandydatem, zapominając, że w tym samym czasie powinna piec pierniczki w przedszkolu. - Nie mogę tego przełożyć, bo muszę otworzyć tę pieprzoną knajpę, a do tego jest mi potrzebny nowy kucharz! - wykrzykuje przez telefon do swojej matki.

Tomek odwiedza Ankę w biurze. Przeprasza za swoje ostatnie zachowanie. Próbuje się usprawiedliwić, ale rozmowę przerywa pojawienie się klienta. Dzwoni do prawniczki późnym wieczorem, ponieważ bardzo martwi go ta niewyjaśniona sytuacja. Niechętnie, ale Strzelecka zgadza się na spotkanie. W barze spotyka pijanego prawnika, który z płaczem wyznaje, że jego narzeczona zmarła na białaczkę i nadal nie potrafi pogodzić się z tą ogromną stratą. Na skutek emocji zaczyna całować Ankę.

Czy Inga zrezygnuje ze związku z Maksem, aby porozumieć się z córką? Jak Zuza poradzi sobie z natłokiem kolejnych kłopotów? Czy Anka powie Pawłowi o pocałunku z Tomkiem? 

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020