2020-09-03

„Przyjaciółki”: Dorota zazdrosna o Ankę. Co się stało?

0

Zgrywa radosną, a w środku aż kipi ze złości. Wszystko za sprawą pewnej propozycji. Dorotka nie lubi, kiedy świat wymyka jej się spod kontroli. Jednak zawsze stroi dobrą minę do złej gry. Zauroczona, a wręcz zakochana w hydrauliku obawia się, że ktoś może jej go odebrać. Padło na Ankę. Dlaczego?

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Miłość do Sławka spadła na Dorotkę jak grom z jasnego nieba. Próbowała temu zapobiec - stosując różne metody - ale nic nie wskórała. W końcu poddała się temu uczuciu i zaakceptowała przystojnego hydraulika z całym jego inwentarzem. Do tego stopnia, że coraz bardziej zaczyna być o niego zazdrosna. Kiedy obok kręcą się inne kobiety, bogata bizneswoman traci wewnętrzną kontrolę, zachowując pozory otwartości i sympatii. Jak długo wytrzyma?

  

Podczas remontu w domu Strzeleckich następuje wyciek wody. Zdezorientowana Anka wzywa na pomoc partnera Doroty. Ten zjawia się ze swoją ukochaną, która nie opuszcza go na krok. 
- Nie chcę źle mówić o poprzedniku, ale ostro tu jest namieszane - stwierdza Sławek po wnikliwym rozpatrzeniu awarii.
- No tak, ten kurek przy wannie... - zaczyna tłumaczyć zmieszana Anka.
- Nie. To jest tylko zepsuty gwint... Tu jest straszna wilgoć w ścianach. Na moje oko tu jest grubsza robota i chyba lepiej gdyby pani znalazła innego fachowca.
- A pan? A pan by nie mógł? Dorotka mówiła, że pan jest bardzo zajęty, ale bardzo nam zależy...
- Spokojnie kochanie. Ja tłumaczyłam Ani. No przecież ty nie możesz być wszędzie jednocześnie jak duch święty - wtrąca Dorota mając nadzieję, że ten nie podejmie się pracy u Strzeleckich.
- Ze względu na Dorotkę postaram się znaleźć chwilę - zgadza się hydraulik, po czym dodaje: - Teraz będziemy się częściej spotykać - kwituje, a jego partnerkę w środku krew zalewa. 

Czy Dorota wymyśli jakąś intrygę i Sławek odrzuci propozycję Anki?

  

Przyjaciółki od 3 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020