2020-09-02

„Przyjaciółki”: Patrycja chce porwać małą Klarę?

0

Czy otrzymane wieści sprawią, że posunie się do tak desperackiego czynu? Dzieci są dla Patrycji całym życiem i nie wyobraża sobie, żeby mogła stracić jedno z nich. Choć komisja adopcyjna nie przyznała jej prawa do opieki nad Klarą, to Kochan nie zamierza się poddawać i zrobi wszystko, aby dziewczynka została z nią na stałe.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Kiedy Patrycja dowiaduje się, że ze względu na stan zdrowia nie jest w stanie zapewnić córce odpowiedniej opieki i musi ją oddać, rozpada się cały jej świat. Jest załamana i desperacko próbuje znaleźć wyjście z tej okropnej sytuacji. Niestety żaden z lekarzy nie chce podpisać dokumentu, który poświadczy o dobrych wynikach badań zrozpaczonej matki. Nie pomaga fakt, że niedawno miała stresujący okres, a nawet doszło do omdlenia. Na Klarę czekają już nowi rodzice. Czy Kochan postąpi zgodnie z prawem i odda im dziewczynkę?

  

Anka podejrzewa, że stało się najgorsze. Jest przekonana, że Patrycja uprowadziła Klarę. Wzywa posiłki i jedzie do mieszkania przyjaciółki.
- Nie zdążyłyśmy... Wyjechała -mówi zrezygnowana Inga.
- Odbiło jej, ale gdzie ona mogła się ukryć? - próbuje znaleźć punkt zaczepienia Zuza.
- Słuchajcie, człowiek w desperacji robi różne rzeczy - stwierdza przerażona Anka.
- Będzie miała przerąbane. Wyślą za nią list gończy. To jest jak porwanie i pewnie będą się przyglądać, czy jest odpowiedzialną matką dla Mikołaja... - prognozuje Markiewicz, nie widząc ratunku dla swojej przyjaciółki.

Czy dziewczynom uda się zapobiec tragedii i powstrzymają Patrycję przed najgorszym?

Przyjaciółki od 3 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020