2020-08-26

„Gliniarze”: Monika Miller i Laura Samojłowicz w akcji!

0

Nowe bohaterki, ekscytujące śledztwa i wielkie emocje od 31 sierpnia w Polsacie. Monika Miller i Laura Samojłowicz w roli intrygujących i tajemniczych policjantek. Jak powitają ich dobrze znani widzom detektywi? Czy uda im się znaleźć wspólny język z nowymi kolegami? Jak będą sobie radzić w tej niebezpiecznej i wyjątkowo wymagającej pracy? Przekonamy się jesienią w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Monika Miller w zespole pojawi się jako nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska. Będzie budzić ciekawość nowych kolegów, poineważ swoimi umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Darka. Kim jest i jakie tajemnice skrywa młoda policjantka?

Z kolei Laura Samojłowicz dołączy do grupy detektywów wcielonych do nowopowstałego Centralnego Biura Policji z Wydziału Kryminalnego. Partnerem pięknej policjantki będzie Adam Bogusz. Jak będą wyglądać ich pierwsze wspólne śledztwa? Czy będzie umiała dogadać się z nieufnym funkcjonariuszem?

W nowym sezonie nie zabraknie ulubionych par policyjnych: Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuby Roguza (Piotr Mróz), Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a na czele prestiżowego CBP staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

Dziewiąty sezon serialu Gliniarze od 31 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze