2020-07-29

„Gliniarze” pozdrawiają z planu zdjęciowego nowego sezonu

0

Bohaterowie serialu Polsatu wrócili przed kamerę i pracują nad kolejnymi odcinkami. „Gliniarze” czekali na ten moment z utęsknieniem, a teraz dzielą się swoją radością z fanami w mediach społecznościowych. Aktorzy Ewelina Ruckgaber, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz i Piotr Mróz opublikowali na swoich profilach fotografie wykonane na planie zdjęciowym nowego sezonu. Co czeka widzów popularnej produkcji?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Pod koniec lipca aktorzy i ekipa produkcji znów pojawili się na planie. - Zdjęcia ruszyły, humory dopisują, jest energia i robimy wszystko, żebyście mieli co oglądać! Cieszycie się, że już zaczęliśmy? Mam nadzieje, że już nie możecie się doczekać - emocjonował się Tomasz Skrzypniak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

Pogoda dopisuje, choć czasami wymaga nietypowych - Ciężko się gra w bluzie przy plus trzydziestu stopniach... No ale cóż zrobisz.... Trzeba się poświęcać! Już teraz mogę zdradzić, że szykują się naprawdę dobre i ciekawe odcinki! - zapowiedział serialowy starszy aspirant Krystian Górski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Skrzypniak (@tomaszskrzypniak)

O tym, że w nowych odcinkach będzie się dużo działo, świadczy także fotografia, którą podzielił się z fanami Aleksander Mackiewicz. - „Fast & Furious?” Nie! To nowy sezon „Gliniarze” Już jesienią w Polsacie. Robimy dla Was niezłe kino akcji! Bogusz ma stajla - napisał aktor pod zdjęciem, na którym pozuje w sportowym samochodzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleks Mackiewicz (@aleks.mackiewicz)

W znakomitych, tanecznych nastrojach pracują także Ewelina Ruckgaber, Łukasz Strzałka i Magdalena Soczawa, czyli Natalia Nowak, Michał Rafalski i Aneta Kwaśny. A umieszczone pod postem pytanie „Chcecie więcej takich postów?” wywołało wiele pozytywnych komentarzy. „Taaak”, „No jasne!”, „Czekam na nie z niecierpliwością” - pisali fani produkcji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Podobne wpisy pojawiły się pod zdjęciem, przy którego okazji Piotr Mróz zapytał fanów, czy czekają na nowe odcinki serialu „Gliniarze”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Mróz (@piotrmroz1988)

Czy wy też czekacie na nowe przygody bohaterów produkcji?

Dziewiąty sezon serialu Gliniarze od 31 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2021