2020-08-08

Classic o Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 dla POLSAT.PL

0

Znana formacja opowiedziała o tym, co czeka widzów na imprezie w Mrągowie. 14 sierpnia zapraszamy do Polsatu na najlepsze wesele tego lata! W rozmowie z POLSAT.PL członkowie zespołu Classic uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, jakie niespodzianki szykują. Czy zaśpiewają tylko swoje największe przeboje? Nie do końca...

Najlepsze wesele, na jakim był zespół Classic to...
Robert: - Moje własne (śmiech).
Mariusz: - Zagraliśmy na wielu weselach, każde było wyjątkowe i niezwykłe, za każdym razem inna para młoda, ale mi utkwiło to we Włodawie. Pan Młody był tak szczęśliwy, że własnoręcznie zbudował dla nas scenę, to znaczy jest cieślą, i na tę wyjątkową chwilę w jego życiu postanowił zrobić to sam. Budował ją trzy tygodnie. Była imponująca.
Robert: - Mariusz, a kiedy twoje wesele? No chyba już za tydzień w Mrągowie (śmiech).

- Jakie są Wasze ulubione weselne zabawy?
- Na pewno oczepiny, bo to nieodzowny element ceremonii weselnych, ale chyba najbardziej zabawne są te kiedy facet musi współpracować z kobietą i zazwyczaj wtedy coś nie wychodzi. Najlepsze jest później, kiedy pary biorące udział w zabawach dociekają między sobą, przez kogo przegrali.

- Jaka muzyka jest najlepsza do zabawy na weselu Waszym zdaniem?
- Oj, każda melodyczna. Graliśmy na takim weselu, że leciała cały czas muzyka rockowa, a jedyny moment, w którym się zmieniła, to nasz koncert. Ciekawe zestawienie kulturowe. Na tym weselu były dwie niespodzianki muzyczne: Lady Pank i Classic, ale mimo wszystko to chyba disco polo króluje na większości wesel w Polsce.

- Co byście powiedzieli krytykom disco polo na weselach?
​ - Jak nie chcą, to niech się nie bawią i nie słuchają. Rynek weselny to ważna gałąź show-biznesu. Powstały firmy zajmujące się organizacją imprez weselnych i powstały także listy hitów na wesela tworzone przez gości. Króluje tam disco polo. To wybierają ludzie po to, aby zespół grał takie utwory, przy których najlepiej się bawią.

- Które z Waszych utworów można śmiało polecić na wesele?
- Chyba wszystkie (śmiech). Na pewno „Ja dla Ciebie, Ty dla mnie”, „Hej, czy Ty wiesz”, „Miłość gorąca jak ogień”. Jest tego trochę.

- Jak będzie wyglądał Wasz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie?
- Zagramy nasze hity i do tego cover piosenkę, którą przygotowaliśmy na ten festiwal. Ale uwaga - będzie bardzo romantyczna tym razem i oprawa tego utworu będzie zjawiskowa. Więcej nic nie powiemy, ponieważ trzeba to zobaczyć, osobiście w Mrągowie albo przed telewizorami w Polsacie.

Na Festiwal Weselnych Przebojów 2020 zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Patronami medialnymi są Radio Vox, magazyn Na Żywo oraz Super Express.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 w piątek 14 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020