2020-07-24

Festiwal Weselnych Przebojów 2020. Kto wystąpi?

0

14 sierpnia zapraszamy do Polsatu na najlepszą imprezę weselną tego lata! W piątkowy wieczór na żywo od godz. 20:00 transmisja z Amfiteatru Mrągowo, a na scenie plejada wyjątkowych artystów, których wielkie hity od lat towarzyszą biesiadnikom podczas hucznych zaślubin. Kogo zobaczymy? Jakie piosenki zaśpiewają? Znamy oficjalną listę gwiazd Festiwalu Weselnych Przebojów 2020. Gospodarzami wydarzenia będą jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

Serca zawsze mocniej biją, gdy para młoda mówi sobie „tak”. A potem... bawimy się na całego! Przejrzeliśmy wszystkie listy najpopularniejszych weselnych przebojów. Wybraliśmy utwory, przy których weselnicy tańczą i śpiewają do białego rana! Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić. Już po raz czwarty Telewizja POLSAT zaprasza na jedyny w swoim rodzaju koncert.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. To gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. W tym roku czeka nas zmiana ról i prawdziwe weselne tornado. Uwielbiana przez mieszkańców Mrągowa młoda para - Ela Romanowska i Rafał Maserak - zorganizują ślub i huczne wesele dla ukochanego taty Eli, Krzysztofa Hanke i jego młodej narzeczonej - Hani Żudziewicz. Zakochany po uszy senior rodu zdaje się na wiedzę i doświadczenie córki oraz zięcia, sam z kolei poświęca czas pięknej pannie młodej, która z wielką przyjemnością już szuka idealnej sukni na tę wyjątkową noc. Czy córka znajdzie nić porozumienia z przyszłą macoszką? A może sekretne spojrzenia Rafała na piękną pannę młodą wywołają zazdrość i będą powodem małżeńskich kłótni?

Mazurskie wesele nie może obejść się bez najlepszych tanecznych hitów i plejady uwielbianych przez publiczność artystów. Wspólnie z Elą stworzyliśmy specjalną listę piosenek z dedykacją dla ukochanego taty, aby młoda para wraz z gośćmi bawili się przy najpopularniejszych weselnych utworach. W piątkowy wieczór na scenie amfiteatru wystąpi boska Kayah, która zaśpiewa „Prawy do lewego”, czy „Po co”. Wtórować jej będzie Cleo z wpadającymi w ucho przebojami „Łowcy gwiazd” i „Za krokiem krok”.

Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią również prawdziwi wyjadacze weselnych parkietów - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i grupa Boys, zespoły Classic, Masters, Daj to głośniej i inni. Nie zabraknie także muzycznych szlagierów w wykonaniu Eleni, Andrzeja Rybińskiego i Elektrycznych Gitar. Zobaczymy i usłyszymy również Sławomira, który w ramach prezentu dla młodej pary zaśpiewa swój najnowszy hit „Weselny pyton”. Zapowiada się wyśmienita zabawa do białego rana!

Na mazurskie wesele zapraszamy już 14 sierpnia do amfiteatru w Mrągowie nad jeziorem Czos lub na transmisję wydarzenia na antenie Polsatu, Disco Polo Music i Polo TV od godz. 20:05.

Na Festiwal Weselnych Przebojów 2020 zaprasza Telewizja POLSAT, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Patronami medialnymi są Radio Vox, magazyn Na Żywo oraz Super Express.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 w piątek 14 sierpnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020