2020-06-24

Dlaczego warto wziąć udział w castingu do „Love Island”?

0

Karolina Gilon, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o tym, co czeka uczestników. Prowadząca oraz zwycięzcy pierwszej edycji zachęcają do zgłoszenia się na casting do „Love Island. Wyspa miłości”. Premierowe odcinki najgorętszego reality show zaplanowane są na jesień 2020 roku. Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Nie czekaj i wypełnij ankietę już dziś!

Pierwsza edycja programu była wielkim hitem, a jej uczestnicy zyskali ogromną popularność. W hiszpańskiej willi dni upływały im na świetnej zabawie, co tylko sprzyjało narodzinom gorących uczuć. - Chcecie poznać super ludzi, być może swoją drugą połówkę i zostać gwiazdą? Skorzystajcie z tej szansy, ruszcie na castingi i pokażcie, co potraficie. Naprawdę warto! - mówią Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej edycji reality show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Karolina Gilon podkreśla, że to znakomita okazja, aby odmienić swoje życie. - Nie tylko przeżyjecie fantastyczną przygodę w trakcie programu, ale też bardzo dużo wydarzy się po nim. A co najważniejsze, możecie poznać swoją prawdziwą miłość. Czekamy na wasze zgłoszenia - zachęca prowadząca „Love Island. Wyspa miłości”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się już teraz!

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

  

Love Island. Wyspa miłości od 31 sierpnia w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze