2020-06-23

Marietta Fiedor na live czacie: „Love Island” to przygoda życia

0

W czym pomógł jej udział w pierwszej edycji randkowego reality show Polsatu? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Marietta Fiedor w rozmowie z Karoliną Gilon odpowiedziała, jak wygląda jej życie po programie.

Od początku udziału w „Love Island. Wyspa miłości” nie ukrywała, że uwielbia śpiewać. Teraz Marietta Fiedor spełnia swoje marzenia wydając kolejne utwory. Czy uważa, że udział w programie pomoże jej w karierze muzycznej? - Na pewno otworzył wiele dróg. Super jest to, że jest ogromny zasięg i ludzie tego słuchają. Oczywiście dzięki temu jest większa motywacja, żeby to robić. I tak małymi kroczkami dążę do realizacji moich marzeń. Jestem na początku tej drogi, ja się dopiero uczę, biorę lekcje śpiewu, ale program na pewno pomógł i pomoże - stwierdziła.

W hiszpańskiej willi Marietta Fiedor stworzyła parę z Frankiem Rumakiem, z którym dotarła do finału programu. Choć nie są już razem, to jest przekonana, że w programie może narodzić się miłość, która przetrwa próbę czasu. - Taka relacja jest jak najbardziej możliwa, tylko dwie osoby muszą chcieć pracować nad tym związkiem. Mam nadzieję, że drugie edycja przyniesie też takie prawdziwe uczucia z happy endem - powiedziała.

Które chwile w programie wspomina najmilej, a które momenty były dla niej najtrudniejsze? Czego nauczył ją udział w reality show? Jak chciałaby, żeby wyglądało jej życie za dziesięć lat? Czy jej serce jest zajęte?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze